Вінгер «Шахтаря» Іван Петряк підбив підсумок матчу Ліги чемпіонів із «Селтіком» -1:1

15 Вересня, 2022

Вихованець смілянського футболу у складі донеччан переконаний, що у матчі з «Селтіком» його команда заслуговувала на нічию, як мінімум

– Перший матч “Селтік” програв “Реалу” 0:3, тому їм потрібно було з першої хвилини тиснути на нас. Тому вони дуже активно розпочали, забили швидкий м’яч. Ми почали тяжко, це бачили. Але потім ми зрівняли рахунок, гра вирівнялася. Думаю, ми заслужили на нічию сьогодні. Як мінімум.

– Чого не вистачило для перемоги?

– “Селтік” дуже компактно грає, футболісти відпрацьовують один до одного до кінця. Дуже важко з такими в обороні. Але ми мали 3-4 моменти, коли ми могли забити. Також могли й пропустити. Достатньо рівна гра. Думаю, 1:1 – результат, який відповідає грі на полі.

– Це перший домашній матч “Шахтаря” у ЛЧ. Як відчули підтримку трибун?

– Звісно, ​​відчули. Хотів би сказати – дуже вдячний уболівальникам, які прийшли нас підтримати. Звичайно, ми хочемо грати в Україні, сумуємо за нашими вболівальниками. Але така ситуація у країні, всі знають. Сьогодні було дуже багато людей із України. Ми граємо для них, для збройних сил, для нашої країни. Ми це відчуваємо. Сподіваюся, вони також відчувають, що ми віддали все, що могли.

– Два матчі, в обох набрали очки. Це як заявка на вихід із групи?

– Чесно кажучи, ми працюємо від матчу до матчу. Бо є й у чемпіонаті дуже важкі ігри. Ми не думаємо про майбутнє, живемо, готуючись до кожного матчу, не має значення, хто буде – “Реал” чи “Металіст”. Готуємось до кожного матчу окремо. Завжди хочемо перші місця.

– Тренер задоволений?

– Тренер задоволений, бачив, як хлопці сьогодні віддалися на полі. Він розуміє тяжкість цього матчу, важливість. Усі команди дуже сильні. Тому одне очко – не дуже погано. Звичайно, хотіли виграти, але розбиратимемо наші помилки.

У матчі 3 туру 5 жовтня “Шахтар” на виїзді зіграє з “Реалом”.

Джерело: ua-football.com