Черкащанин Артем Довбик став героєм матчу 19 туру данської Суперліги

8 Грудня, 2019

Сьогодні, 8 грудня, «Сеннер’юск» Гадерслев здобув домашню вольову перемогу на ФК «Есб’єрг».

Артем Довбик, вийшовши на заміну в середині другого тайму, зумів переломити хід матчу, який не вдало складався для його нової команди «Сеннер’юск».

Артем на 78-ій хвилині із доволі гострого кута зумів пробити голкіпера гостей, а наприкінці матчу після фолу на Довбику арбітр матчу призначив 11-метровий удар, який реалізував Якобсен. У підсумку вольова перемога 2:1 команди із Гадерслева, яка продовжує вести боротьбу за потрапляння до першої швстки за підсумками двоколового етапу данської суперліги.

Нагадаємо, що для Артема Довбика – це вже другий забитий гол в складі «Сеннер’юска» (ще по два голи черкащанин провів  у розіграші кубка Данії та змаганнях дублюючих складів команд Суперліги) , до якого він перейшов у вересні поточного року на правах оренди.