Хет-трик черкащанина Артема Довбика (+ відео)

9 Жовтня, 2022

Вихованець черкаського футболу, нападник національної збірної та СК «Дніпро-1» Артем Довбик відзначився хет-триком у матчі 6-го туру української Прем’єр-ліги проти луганської «Зорі». Також відзначимо, що Довбик одноосібно очолив список бомбардирів УПЛ поточного сезону.

На 28-й хвилині Імереков небезпечно грає проти Довбика поблизу власного карного майданчику, і спортклубівці заробляють право на дуже небезпечний штрафний – сам же Довбик чітко виконую удар у нижній кут -1:0!

Не дивлячись на перевагу в рахунку дніпряни розпочали другий тайм дуже активно і така активність у підсумку змусила помилитися луганчан в обороні – Довбик перехопив передачу захисника воротарю, обіграв голкіпера і під гострим кутом спрямував м’яч у сітку

На 78-ій хвилині після проходу і пасу Назаренка Довбик оформлює хет-трик, доводячи рахунок до 3:0!

Арбітр зустрічі зафіксував перемогу дніпрян, яка вивела спортклубівців на перше місце у турнірній таблиці!