Артем Довбик поповнив свій бомбардирський багаж у Лізі Конференцій

3 Листопада, 2022

На рахунку вихованця черкаського футболу Артема Довбика 5 забитих голів у 6 матчах групового етапу.

У 6-му турі групового раунду Ліги конференцій український СК «Дніпро-1» в Алкмарі зустрічався з нідерландським АЗом.

Обидва клуби достроково забезпечили собі участь у плей-офф, залишалося лише в очній дуелі з’ясувати, хто посяде перше місце й одразу вийде до 1/8 фіналу, а хто з другого рядка отримає путівку до 1/16 фіналу. У цій ситуації гостям треба було обов’язково перемагати.

Утім, уже в дебюті зустрічі господарі відкрили рахунок – Одгар після передачі Карлссона на 8-й хвилині влучно пробив головою. Надалі нідерландці володіли певною перевагою, могли забити ще (де Віт мав дві нагоди в одній атаці), але дніпряни гостро контратакували. Мали моменти Піхальонок, Бабенко, Довбик. Останній на 40-й хвилині після передачі Амаша вдало зіграв на випередження біля стійки і зрівняв рахунок.

По перерві господарі активізувалися, намагаючись вирвати перемогу. Кілька разів українську команду рятував Валеф, зокрема, після ударів Карлссона й Керкеза. Але й воротар гостей не зміг нічого вдіяти на 87-й хвилині, коли Павлідіс, який вийшов на заміну, вдало підставив голову після навісу Сугавари. 2:1.

Таким чином, «Дніпро-1» став у групі другим і чекає на жеребкування 1/16 фіналу, яке відбудеться 7 листопада (початок – о 15.00 за київським часом). Матчі цього раунду відбудуться 16-го та 23 лютого 2023 року.