На Черкащині визачено переможців та лауреатів футбольного 2019 року

13 Грудень, 2019

Федерація футболу Черкаської області, її профільні комітети та тренери команд-учасниць обласних змагань з футболу визначили кращих за підсумками сезону 2019 року.

Районні і міські спортивні організації та федерації футболу

  1. Уманський район (нач. відділу освіти, молоді  та спорту  Бондар Борис, голова федерації футболу Баланюк Артем)
  2. Золотоніський район (зав. сектору у справах молоді та спорту Рибак Наталія, голова федерації футболу Хлипа Михайло)
  3. місто Умань (нач. відділу з питань   фізичної культури і спорту Ремез Ольга, голова федерації футболу Карнаушенко Олександр)

Дитячо-юнацькі спортивні заклади

  1.  ДЮСШ «Дніпро-80» м. Черкаси(директор – Бойко Олександр)
  2. ДЮСШ № 1 м. Умань (директор – Грязнов Владислав)
  3. КЗ «ОСДЮСШОР» м. Черкаси (директор – Сіренко Леонід)

Футболісти (чоловіки) аматорських команд

Найкращі футболісти

  1. Янчук Сергій СК «Базис»
  2. Дмитренко Юрій «Альтаїр»
  3. Халілов Ягуф «Альтаїр»

 

Воротарі

  1. Сорокін Олексій «Росава»
  2. Манжела Олександр «Златокрай-2017»
  3. Єрошов Віктор УТК

 

Захисники

 

  1. Дмитренко Юрій «Альтаїр»
  2. Подколзін Дмитро УТК
  3. Каплюченко Федір СК «Базис»

 

Напівзахисники:

  1. Халілов Ягуф«Альтаїр»
  2. Потапов РоманУТК
  3. Біда Сергій«Альтаїр»

Нападники

  1. Янчук СергійСК «Базис»
  2. Оганесов Антон«Олімп»
  3. Зоря Віталій«Златокрай-2017»

Бомбардири Чемпіонату області (вища ліга)

  1. Оганесов Антон«Олімп» – 21 м’яч
  2. Янчук СергійСК «Базис» – 14 мячів
  3. Зоря Віталій«Златокрай-2017» – 13 мячі

Футболістки (жінки)

  1. Білокур Оксана«Пантери»
  2. Янчук Поліна«Пантери»/«Ятрань-Берестівець»
  3. Денищич Марія«Ятрань-Берестівець»

Тренери аматорських команд

  1. Поліщук Роман«Альтаїр»
  2. Янчук СергійСК «Базис»
  3. Казанюк ОлександрУТК

Тренери дитячо-юнацьких спортивних закладів

  1. Деренюк ЮрійДЮСШ № 1 м.Умань
  2. Борисюк ЄвгенКЗ «ОСДЮСШОР» м.Черкаси
  3. Горкун Валентин ДЮСШ «Дніпро-80» м.Черкаси

Вчителі-тренери закладів середньої освіти

  1. Ткаченко ОлександрЗОШ № 2 м. Ватутіне
  2. Виноградов ВолодимирЗОШ № 1 смт. Маньківка
  3. Козин МиколаЗОШ № 3 м. Канів

Арбітри обласних змагань

  1. Цибулько Євгенійм.Канів
  2. Шкурченко Олегм.Ватутіне
  3. Залозний Віталійм.Городище

Меценати

Кравченко Дмитро – голова наглядової ради групи компаній «ЛНЗ»

Плічко Григорій – директор Драбівського ПП «Альтаїр»

Осадчий Володимир – директор ФГ «Агрофірма Базис» Кочубіївка

http://sportlandia.net.ua/