Черкащанин Олександр Ющенко вдруге зіграв у складі головної команди ФК «Шахтар»

1 Лютого, 2023

31 січня «Шахтар» у контрольному матчі зустрічався  чемпіоном Болгарії – «Лудогорцем», а наступного дня, 1 лютого, – з чемпіоном Словенії «Марибором».

Враховуючи, що матч з «Марибором» для донеччан став другим за два дні, Ігор Йовічевіч застосував кадрову ротацію, випустивши склад, наближений до основи.

Приємно відзначити, що в обох матчах взяв участь вихованець черкаського футболу (ФК «МАКС», перший тренер Сергій Усаковський), гравець основного складу команди «Шахтар»-U-19, сімнадцятирічний Олександр Ющенко.

У матчі із словенцями Ющенко вийшов на поле на 59 хвилині при рахунку 3:3 і зіграв більше ніж тридцять хвилин.

Варто також відзначити, що на 71-й хвилині ще один вихованець черкаського футболу у складі донеччан – Артем Бондаренко неймовірним ударом з кута штрафного вразив дальній верхній кут – 4:3. Утім непоступливий словенський чемпіон зміг відігратися – Божич виявився найспритнішим у воротарському майданчику і головою переправив м’яч до сітки – 4:4.

«Шахтар» (Донецьк) – «Марибор» (Марибор) – 4:4 (3:1)

Белек, Susesi Sports Complex

Голи: 1:0 Зубков (15), 2:0 Криськів (34), 2:1 Брнич (39), 3:1 Криськів (41), 3:2 Кронаветер (48), 3:3 Брнич (51), 4:3 Бондаренко (71), 4:4 Божич (77)

«Шахтар»: Трубін, Гочолеішвілі (Козік, 66), Бондар (Глущенко, 75), Фарина (Ракіцький, 66), Михайліченко (Топалов, 75), Степаненко (к) (Роспутько, 66), Бондаренко (Тотовицький, 75), Криськів (Борячук, 75), Зубков (Ющенко, 59), Судаков (Сігеєв, 46), Траоре (Сікан, 59)