Футболісти СК «Базис» (Кочубіївка) провели першу гру у 2023 році

7 Лютого, 2023

Контрольна гра. 4 лютого. м.Вінниця. «Горизонт» (Хоньківці, Вінницька обл.) – «Базис» (Кочубіївка) – 2:1(0:1).

Склад СК «Базис»: Паримський (Овчінніков 46), Гірський, Попов, ГНП, Тастанкулов, Бондаренко, Богдан, Полозюк, Гріщенко, Суханов, Осіпчук.

На заміну виходили: Мазур, Кравченко, Ткаченко, Янчук, Ганич.

Головний тренер: Сергій Янчук.

У першій грі 2023 року основна команда СК «Базис» поступилася у Вінниці ФК «Горизонт» (Хоньківці, Вінницька область) з рахунком – 1:2. На 41-й хвилині Юрій Гріщенко зі своєї половини поля точним пасом знайшов Едуарда Суханова, котрий з-за меж штрафного майданчика влучив точнісенько у верхній кут. У другому таймі дві помилки поблизу власних воріт закінчились необов’язковими голами номінальних господарів – на 56-ій та 67-ій хвилинах. А заключну чверть матчу “Базис” притиснув суперника до його воріт, але при завершенні атак уманську команду підводила неточність.

Слід зазначити, що команда з Хоньківців після першого кола чемпіонату Вінницької області посідає 3 місце з 10 команд.

Найближчим часом підопічних Сергія Янчука очікує традиційний турнір «ЗМІНА CUP – 2023» в м.Біла Церква.

Джерело: СК «Базис»