Завдяки двом голам черкащанина Авер’янова з пенальті «Звягель» здобув вольову перемогу

14 Квітня, 2023

Дванадцятий тур Другої ліги Чемпіонату України з футболу стартував грою між «Кременем-2» та «Звягелем».

Перша половину тайму пройшла у рівній боротьбі. Роботи у голкіперів не було, але все змінилося на 26-й хвилині. Шикарним ударом з-за меж штрафної відзначився Артем П’ятибрат – 1:0. Відразу після початку другого тайму Фесенко прямим ударом зі штрафного зрівняв рахунок – 1:1. Через десять хвилин Авер’янов заробив пенальті, яке сам і реалізував – 1:2. На 65-й хвилині ще одне пенальті заробили гості. Другий одинадцятиметровий також впевнено реалізував Авер’янов – 1:3. У підсумку, друга поспіль перемога “Звягеля”. При цьому Максим Авер’янов другий матч поспіль забиває з пенальті.