Артем Бондаренко взяв участь у всіх трьох голах «Шахтаря» забитих «Колосу»

28 Квітня, 2023

У поєдинку 23-го туру УПЛ «Шахтар» на виїзді зустрічався з «Колосом» і здобув вольову перемогу

«Колос» (Ковалівка) – «Шахтар» (Донецьк) – 1:3 (1:0)

Голи: 1:0 Оріховський (13), 1:1 Бондаренко (47, пен.), 1:2 Траоре (52), 1:3 Келсі (80)

Досить таки активним і продуктивним у цьому матчі був вихованець черкаського футболу у складі донеччан – Артем Бондаренко. Спочатку на 47 хвилині гри Артем потужним ударом у правий нижній кут реалізував пенальті. А вже через п’ять хвилин черкащанин додав до гола ще й асист: віддав чудову передачу до воротарського, де Лассіна Траоре позиційно переграв опонента і пробив Волинця – 1:2.

На 80-й хвилині, після подачі з кутового, м’яч після удару Бондаренка влучив у стійку воріт, відскочив на Келсі, який вдало зіграв на добиванні – 1:3.

Після цієї перемоги у «Шахтаря» 56 очок (23 гри) і перше місце турнірної таблиці. СК «Дніпро-1» з 48 очками (21 гра) йде другим. Замикає трійку лідерів «Зоря» – 46 очок (22 гри).  На четвертому місці «Динамо» – 23 гри і 44 очки.