Богдан Мишенко розповів, що допомогло «Вікторії» взяти гору в Черкасах

25 Серпня, 2023

У поєдинку четвертого попереднього етапу Vbet Кубку України першолігова «Вікторія» в гостях завдала поразки представнику УПЛ «ЛНЗ» — 1:0.

Автор переможного гола, півзахисник Богдан Мишенко, який є вихованцем черкаського футболу, у коментарі офіційному сайту УАФ розповів, що допомогло його «Вікторії» взяти гору в Черкасах:

«Гол у ворота «ЛНЗ» став одним із найбажаніших серед тих, що я забивав, виступаючи за українські команди. Річ у тім, що я народився на Черкащині, і кортіло нагадати про себе землякам. Тим паче, що забитий м’яч був із розряду трудових, далася взнаки домашня заготівка при розіграші стандартного положення. Я опинився в потрібному місці. Чим можна пояснити вдалий старт «Вікторії» в першоліговій першості й у розіграші Кубка? У це важко повірити, але тренерський штаб на чолі з Анатолієм Безсмертним справді почав комплектувати команду з нуля лише якихось два місяці тому. Зате нині «Вікторія» — колектив однодумців, де ніхто не тягне ковдру у свій бік, натомість кожен робить усе, аби приносити користь. «Вікторія» сильна передусім командою, у цьому вже мав змогу переконатися, зокрема, «ЛНЗ».

Що далі? Звичайно, кортить якомога довше протриматися на кубковій дистанції. Наступний суперник буде ще сильнішим, проте це нас не лякає. Спокійно чекаємо результатів жеребкування, а вже потім Анатолій Безсмертний зі своїми помічниками розкаже нам, що треба робити, аби подолати чергову перешкоду…»