Емоції Артема Бондаренка після перемоги «Шахтаря» у Кубку України над «Вересом»

26 Вересня, 2023

Півзахисник «Шахтаря» черкащанин Артем Бондаренко, щодо перемоги над «Вересом» (3:0) у Кубку України, свого гола та насиченого графіка команди.

Варто зазначити, що рахунок у грі було відкрито на 65-й хвилині: Міроші перехопив м’яч, Азаров заграв Бондаренка, який вивів сам на сам Олексія Кащука, а вінгер з лівого кута воротарського пробив під дальню стійку – 0:1. А ще за 3 хвилини Артем Бондаренко самостійно забив другий гол: півзахисник підхопив м’яч у центрі поля, красиво прибрав суперника й елегантним парашутом закинув м’яч за спину Когуту – 0:2.

«Верес» (Рівне) – «Шахтар» (Донецьк) – 0:3 (0:0)