Євро-2024. Збірна України здобула перемогу в гостях у команди Мальти

17 Жовтня, 2023

Національна збірна України в межах кваліфікації Євро-2024 провела виїзний поєдинок проти команди Мальти. Один із трьох голів на рахунку черкащанина Артема Довбика.

Напередодні підопічні Сергія Реброва виконали половину жовтневого завдання, у Празі обігравши Північну Македонію (2:0). Тепер же збірна України прибула за трьома очками до Мальти.

Перший тайм у виконанні гостей вийшов неоднозначним. Наша команда володіла м’ячем, проте дуже важко створювала моменти, гравці багато помилялися. На 12-й хвилині мальтійці взагалі вийшли вперед, коли під час атаки по центру Пол Мбонг утік від захисників і пробив між ніг Трубіну.

Тривалий час синьо-жовті не могли підібратися до володінь Бонелло, аж поки не допомогли самі острів’яни. На 38-й хвилині Судаков виконав удар-передачу, а Камензулі на дальній стійці курйозно відправив м’яч у власні ворота. Незабаром українці вже вели в рахунку – Мудрик заробив пенальті, який реалізував Довбик.

До перерви Мальта ледь не відігралися – удар Гійом’є струсонув поперечину. За мить він же перевірив Трубіна зі штрафного. Українці не забарилися з відповіддю, але Мудрик не скористався помилкою Бонелло, дозволивши кіперу виправитися сейвом.

На початку другого тайму команди обмінялися кількома ударами. Поступово українці повернулися до контролю м’яча, що не заважало господарям проводити небезпечні атаки. Так, на 60-й хвилині Трубіну довелося виручати після удару Нвоко з розвороту.

Пізніше здорово здалеку приклався Мудрик, але Бонелло був на місці. Мальтійці відповіли небезпечним ударом від Джозефа Мбонга, який пройшов вище цілі. Наприкінці матчу всі питання про переможця зняв Мудрик, забивши дебютний гол за збірну. Михайло прорвався по флангу, змістився в центр і блискучим дальнім ударом поцілив у дальній кут.

Після цього мали хороші моменти Зубков і Конопля, але забити вчетверте гостям не вдалося. Тож маємо перемогу команди Сергія Реброва з рахунком 3:1, яка вивела їх на друге місце в групі. Тепер на нашу збірну очікує заключний і вирішальний матч кваліфікації Євро-2024 – проти Італії. Номінально домашня гра синьо-жовтих відбудеться 20 листопада в німецькому Леверкузені.

Євро-2024. Відбірний турнір. Група С

8 тур

Мальта Україна 1:3 (1:2)

Голи: П. Мбонг (12) – Камензулі (38, автогол), Довбик (43, з пенальті), Мудрик (85).

Україна: Трубін, Караваєв (Зубков, 76), Забарний, Матвієнко (Сваток, 46), Миколенко, Сидорчук, Зінченко (к) (Піхальонок, 87), Ванат (Конопля, 67), Судаков (Назарина, 67), Мудрик, Довбик. Тренер: Сергій Ребров.

17 жовтня. Та-Калі. Національний стадіон.

Англія Італія  3:1 (1:1)