Форвард «ЛНЗ» Максим Прядун підбив підсумки першої частини сезону

25 Грудня, 2023

Нападник черкаського ФК «ЛНЗ» Максим Прядун поділився враженнями від першої частини сезону УПЛ:

– У відпустку пішли в позитивному настрої, адже команда завершила цю частину сезону без поразок в останніх пʼяти турах. Перебуваємо в задовільній позиції – у десятці. У нас такі плани і були – закріпитися в середині турнірної таблиці.

– Враховуючи останні результати, чи можна говорити, що команда адаптувалася до УПЛ?

– Можливо. Але адаптація все ще триває. Ми притираємося одне до одного. Ніби вже і стали цілісною командою, але попереду все одно ще багато роботи. Думаю, адаптувалися відсотків на 70.

– Чи є в команді розмови про наміри навесні спробувати зачепитися за єврокубки?

– Розмов таких серйозних немає. Звісно, цього хочеться. Але потрібно перемагати в кожній грі. І коли ми будемо на пʼятому або четвертому місці, тоді і будуть ці розмови конкретнішими. Всі, хто причетний до клубу, мріє грати в єврокубках. Але ми не поспішаємо, робимо свою роботу.

– Якщо подивитися на вашу пропорцію забитих і пропущених, ви друга команда чемпіонату після «Колоса» з точки зору прагматизму. Чим це можна пояснити?

– Напевно, дисципліна на полі як і в «Колоса», так і в нас виходить на перший план. Командна дисципліна. Так, ми передусім думаємо про те що важливо не пропустити і знаємо, що свій момент попереду, швидше за все, знайдемо.

– Який матч для команди приніс найбільше позитивних емоцій?

– Для команди, думаю, матчі з «Оболонню» та з «Чорноморцем». У команди все виходило загалом.

– А особисто для тебе?

– З «Рухом», коли я вийшов, забив гол і допоміг команді перемогти у важкому матчі. І, напевно, з «Минаєм» на початку сезону. Також все виходило, був задоволений грою.

– А який приніс найбільше розчарування?

– Всі, де ми не змогли перемогти або програли. Не можу пригадати такі, щоб ми повністю все провалили. Хоча у матчах з «Олександрією» та «Вересом» ми хотіли взяти максимум очок, бо це були прямі конкуренти, але завершили по нулях.

Джерело: sport.ua