Третій дубль Артема Довбика в іспанській LaLiga (+відео)

31 Березня, 2024

Вихованець черкаського футболу Артем Довбик відзначився дублем в матчі 30-го туру чемпіонату Іспанії. Загалом в активі черкащанина вже три дублі та хет-трик в LaLiga.

«Жирона» зі старту більше тримала м’яч, але без моментів. По суті, забити вдалося в першому ж небезпечному епізоді – це Ріяд рукою відбив удар Довбика, і сам Артем з пенальті легко переграв Руї Сілву.

За пару секунд до свистка на перерву Давід Лопес віддав м’яч Вілліану Жозе – і той з 40 метрів влучив у порожні ворота.

У другому таймі спершу Довбик не забив із прострілу Циганкова; трохи пізніше Артем виправився і таки реалізував вихід на ворота – і знову атаку розумним пасом розігнав колишній динамівець. 2:1!

За такою грою «Жироні» слід було просто не помилятися і перемога в кишені, але Давіду Лопесу це виявилося не під силу. Ще один його ляп – і Вілліан Жозе з 7 метрів оформив дубль.

Ну, а коли здавалося, що вже все, 38-річний Стуані показав, що не втратив гольове чуття і нехай кострубато, але результативно проткнув м’яч повз голкіпера. Браво ветерану!

Перемога дозволила «Жироні» набрати 65 очок – це 3-тє місце. У «Бетіса» – 42 бали та 7-ма позиція.