Українські футбольні команди дізналися суперників у I-му раунді жіночої Ліги Чемпіонів

6 Липня, 2024

У швейцарському Ньйоні відбулося жеребкування першого раунду жіночої Ліги чемпіонів.

У сезоні-2024/2025 удруге в історії Україну в цьому турнірі представлятимуть дві команди — полтавська «Ворскла», яка розпочне на першому етапі Шляху чемпіонів, та ковалівський «Колос», що зіграє в першому раунді Шляху представників ліг.

Волею жереба «Ворскла» на цьому етапі потрапила до групи 10, де її суперником у півфіналі стала латвійська «РФШ». Матч відбудеться 4 вересня. У разі успіху у фіналі за путівку до другого етапу полтавки зійдуться з переможцем пари «Ференцварош» (Угорщина) — «Флора» (Естонія).

«Колос» у півфіналі групи 1 Шляху представників ліг 4 вересня зіграє з нідерландським «Аяксом». У разі успіху 7 вересня у фіналі за путівку до другого етапу українки зійдуться з переможцем пари «Брондбю» (Данія) — «Фіорентина» (Італія).

Жіноча Ліга чемпіонів. Перший раунд

Шлях чемпіонів. Група 10

1/2 фіналу. 04.09.2024

«Ворскла» (Україна) — «РФШ» (Латвія)

«Ференцварош» (Угорщина) — «Флора» (Естонія)

Фінал/матч за 3-тє місце. 07.09.2024

Шлях представників ліг. Група 1

1/2 фіналу. 04.09.2024

«Аякс» (Нідерланди) — «Колос» (Україна)

«Брондбю» (Данія) — «Фіорентина» (Італія)

Фінал/матч за 3-тє місце. 07.09.2024

Нинішній формат Ліги чемпіонів серед жінок виглядає наступним чином.

Система проведення

Перший раунд — це один із двох відбірних раундів перед груповою стадією за участю 16-ти команд, яка розпочнеться в жовтні. У цих двох раундах передбачено два шляхи — Шлях чемпіонів та Шлях представників ліг.

Перший раунд в обох шляхах складається з двох стадій, які грають у форматі одного матчу: півфіналів (4 вересня) та фіналів/матчів за третє місце (7 вересня).

Переможці кожного з фіналів (11 — на Шляху чемпіонів, чотири — на Шляху представників ліг) виходять до другого раунду, де визначаються 12 учасників групового етапу. Автоматичні путівки до цієї стадії отримали «Баварія», «Барселона», «Ліон» та «Челсі».