ВЕЛИКИЙ СКАНДАЛ у майбутнього суперника МСК «Дніпро» – ФК «Олімпік» (Кропивницький) по грі, що відбудеться 13 жовтня у Черкасах на «Центральному стадіоні»

11 Жовтня, 2019

Кропивницький клуб «Олімпік»: іноземні футболісти заявили про жахливі умови роботи і шантаж

 

За повідомленням www.ugorod.kr.ua 10 жовтня, у прес-центрі CBN відбулася прес-конференція іноземних футболістів, які розповіли про шантаж з боку футбольного клубу “Олімпік” та жахливі умови праці.

Один із футболстів з Кот-д’Івуару розповів, що у футбольному клубі “Олімпік” їм не дають їжі та води, а також не надають медичної допомоги.

— Команда багато часу проводить на тренуваннях, проте ніхто з нас немає елементарних речей. Власник клубу лякає, що поверне нас назад в Африку, якщо ми будемо скаржитися. Тому ми вирішили звернутися до журналістів і не писати заяву у поліцію, — розповідає футболіст.

Його колега також зазначив, що у клубі є проблеми з харчуванням та грошима. Наголосив і на тому, що їх не поважають.

— Нас запросили грати до клубу та пророкували зіркове професійне майбутнє. Під час підписання контракту, нам обіцяли, що платитимуть гроші, забезпечуватимуть продуктами харчування та оплачуватимуть медичні послуги. У результаті – ми живемо та лікуємося за гроші батьків, – розповів гравець клубу.

За інформацією спортсменів, зараз під їхнім ім’ям грають зовсім інші футболісти. Вони звинувачують у всьому президента та тренера клубу “Олімпік” Юрія Кевліча.

Вже зараз іноземці готові писати до правоохоронних органів та імміграційної служби, щоб їхня проблема була почута та вирішена.

На цю ситуацію одразу ж відреагував начальник спецінспекції міськради Андрій Максюта, який написав пост у Facebook, де звертається до поліції, Федерації футболу України та СБУ:

“До мене звернулися громадяни Сенегалу, Кот-д’Івуара, Нігерії, Гани, Кабо-Верде та Гамбії. За їхніми словами, їх набрали на роботу в ФК “Олімпік” і шантажем тримають в місті, обіцяні гроші не платять, не годують, не лікують, вимагають оплачувати готель і т.д.

Під іменами одних футболістів грають інші люди, травмовані футболісти з розірваними зв’язками і травмованими менісками вимушені грати, бо керівництву даного ФК не має до цього діла, і ще багато чого цікавого розповідають десятки футболістів. Це слова людей, які відкрито на камеру про це заявляють. Не даю оцінок і нікого ні в чому не звинувачую. Але те, що почув – не є нормальним в XXI столітті і в центрі Європи! Прошу СБУ, Національної поліції та Федерацію футболу України вважати моє звернення офіційним.

Прошу Міністерство закордонних справ відреагувати на ситуацію і повідомити посольства даних країн про ситуацію з їхніми громадянами”, — йдеться у пості.

Юрій Кєвліч у коментарі CBN звинувачення на свою адресу відкинув.

“А ми їм не зобов’язані платити гроші. Хто вам сказав таке, що ми повинні? Які гроші? Ми любительський клуб, ще раз вам повторюю. Ми не маємо права по закону платити їм гроші. Платить гроші професійний футбольний клуб, до якого їм дуже далеко. Нехай вони спочатку навчаться грати у футбол, а потім ще потрібно виправити їхні людські якості”, – сказав Кєвліч.

 

Нагадаємо, що 13.10.2019 (початок гри о 14:00) у Черкасах на «Центральному стадіоні» має відбутися матч 11 туру чемпіонату України з футболу серед аматорських команд, у якому зустрінуться МСК «Дніпро» (Черкаси) – ФК «Олімпік» (Кропивницький).