ФК «Златокрай-2017» у Кам’янці здобуває вольову і важливу для них перемогу над ФК «Олімп»

12 Жовтня, 2019

Чемпіонат Черкаської області з футболу. Вища ліга. 16 тур. «Олімп» (Камянка) – «Златокрай-2017» (Золотоніський р-н) – 1:4 (1:1)

Чемпіонат Черкаської області. Вища ліга. 16 тур. 12.10.2019

Олімп» (Кам’янка) – «Златокрай-2017» (Золотоніський р-н) – 1:4 (1:1)

Арбітр: Шланчак В. (Городище)

Асистенти арбітра: Железняк Р. (Черкаси), Олійник Д. (Черкаси)

Делегат-інспектор: Смаглій В. (Черкаси)

ФК «Златокрай-2017» (Золотоніський р-н.):

О. Манжела, О. Котелюх, О. Коркішко, М.Безгуба (М.Дровольський , 80), Д. Логвиненко,  Д. Скороходов, Є. Гуд (В.Панченко, 76), О. Лобов (О.Дробоног, 84), В.Гамалій (П. Кіт, 70), М.Сутула (В.Блонський, 75), В. Зоря (О.Аргєєв, 83).

Почесні президенти: Лісовий О.А., Саранча В.П.: президент: С.Макаренко, головний тренер: М.Безгуба.

«Олімп»: Я.Іщенко, С.Гарнага, С.Грищук, О.Козубенко, В.Левенець, О.Клименко, А Бабенко, М. Бабій, А.Глущенко, В. Підвисіцький, А.Оганесов.

Заміна: В.Вагін, А.Педько, В.Зоря, П.Степанов, Ю. Нор.

Голи: 15хв. А. Глущенко – 35хв. В. Зоря; 64хв. М. Сутула; 76хв. Д. Скороходов; 90+1хв. В. Блонський.

Стартові хвилини зустрічі команди провели дещо сумбурно, але при цьому м’ячем частіше володіли гості. Вже на 3 хвилині поєдинку златокраївці з обох кутів біля воріт суперника подавали кутові, але у них справа до прицільного удару не доходила. Через хвилину вже «Олімп» подавав кутовий біля воріт гостей, але також все обійшлося для суперника без загострення. Відігравши вдало в захисті команда під керівництвом граючого тренера Миколи Безгуби продовжили свої атакувальні дії, але супернику вдається на підходах до своєї штрафної «гасити» гострі атаки опонентів.

На 12 хвилині гри у «Златокраю-2017» Євген Гуд робить вивірений пас у штрафну суперника на Віталія Зорю, а захисники завадили нападнику обробити м’яч, щоб здійснити прицільний удар. А от у «Олімпа» у відповідь виходить провести контратаку, яку дальнім обвідним падаючим ударом у верхній кут воріт завершує Андрій Глущенко – 1:0.

Очікувано гості організовують масований наступ на ворота своїх опонентів. На 17 хвилині зустрічі  у золотонісців В’ячеслав Гамалій після розіграшу кутового пасує головою  на Віталія Зорю, який кивком голови переправляв шкіряну кулю у ворота суперника, але та пролетіли вище каркасу.

На 20 хвилині у златокраївців черговий гольовий момент: Денис Скороходов робить пас на Євгена Гуда, який головою б’є по воротах, але влучний удар не виходить. І тут через невеликий проміжок часу вже Антон Оганесов ударом головою намагається вразити ворота гостей, проте м’яч оминає ворота. Далі чергова напруга біля воріт «Олімпа», але Зорі після пасу Максима Сутули не дають кам’мянські захисники пробити точно.

Загалом за підсумками першої половини I тайму м’ячем значно частіше володіють гості, але захисники «Олімпа» діють без помилок, а наданим шансом забити гол скористалися на 100%.

На 35 хвилині гри гості проводять стрімку атаку, яка у деякий момент навіть збила з толку бокового арбітра (аде до її честі вона у підсумку правильно оцінила ситуацію) і Віталій Зоря  зрівнює рахунок у поєдинку – 1:1. Після цього златокраївці спробували закріпити свій локальний успіх, але захист кам’янців, де наполегливістю виділявся Сергій Грищук, не дозволила супернику до перерви забити ще один гол.

Досить активно «Златокрай-2017» почав другу частину зустрічі, де спочатку у штрафній «Олімпа» шкіряна куля у частоколі ніг не отримала певного вектора у бік воріт господарів поля. А згодом на правому фланзі господарів поля прозвенів «перший двінок» від Дениса Скороходова, якому не вистачило кількох сантиметрів, щоб ударом головою виводити свою команду вперед.

Очевидно відчувши, що у Скороходова пішла гра, партнери по команді почали йому частіше пасувати і йому вдається постійно загострювати своїми навісами у штрафну опонентів ситуацію.

На 51 і 52 хвилинах гри Ярослав Іщенко після ударів Зорі і сутули рятує «Олімп» від неприємностей. Тут же його команда відповідає кількома небезпечними контратаками. Але все більше стає помітним, що господарі поля «підсідають фізично», а їхній опонент все більше «розкручує»  свій «маховик» атак. Проте обом командам при цьому вдається обмінятися гольовими моментами, де спочатку Зоря не скористався шансом забити свій другий гол у грі, а потім голкіпер гостей Олександр Манжела виграв мікродуель у Віталія Підвисіцького.

А потім у золотонісців про себе нагадав їхній лівий фланг, де активністю виділявся Скороходов. Спочатку на 64 хвилині гри його пасом у штрафну скористався Максим Сутула – 1:2. А на 76 хвилині автор гольового пасу у попередньому епізоді влучним ударом робить вагому заявку на перемогу його команди – 1:3.

Після того, як гості повели у рахунку з різницею у два голи, гра в господарів поля геть розладилася і наприкінці зустрічі вони пропустили у свої ворота ще один м’яч – 1:4.

Таким чином один з претендентів на завоювання одного з комплектів нагород чемпіонату – ФК «Златокрай-2017» здобув у Кам’янці перемогу з переконливим рахунком, яка їм далася непросто.