«Альтаїр» Драбів – «Наша Ряба» Катеринопіль 4:1 (4:0)

12 жовтня 2019 р. Чемпіонат Черкаської обл. 16 тур. Драбів. Стадіон «Колос».

«Альтаїр»: Я.Магльований (Д.Маценко, 61), О.Гопка, Ю.Дмитренко, В.Олефір (Я.Миць, 66), В.Вдовика, С.Біда (Д.Черниш, 46), Я.Халілов (В.Даниленко, 46), Д.Бреус, О.Бичков (В.Александров, 46), А.Манасян (Д.Сухорук, 46), А.Охременко (Д.Ширай, 56). Тренер: Р.Поліщук.

«Наша Ряба»: І.Юхименко, Є.Пашко, Д.Потоцький, О.Євтушевський, В.Димид, В.Погрібний, Вн.Білоус, С.Піддячий, Д.Божко (Є.Дуженко, 36; І.Дудник, 64), Вл.Білоус, Є.Кобець. Тренер: С.Піддячий.

Голи: А.Охременко (9, 35), В.Вдовика (25), Д.Бреус (42) – Вн.Білоус (47).

На 83 хв. С.Піддячий («Наша Ряба») не реалізував пенальті.

В старті драбівчан на поле вийшли два номінальних нападники. Ставка на швидкий гол спрацювала на 9-ій хвилині, коли Артем Охременко, скориставшись провалом в центрі захисту катеринопільчан, реалізував вихід один в один. В середині першого тайму спрацювала білоцерківська зв’язка: фланговий простріл результативно замкнув Вячеслав Вдовика – 2:0.

Біля протилежних воріт голкіпер «Альтаїру» Ярослав Магльований вчасно перехопив передачу Олександра Євтушевського на Євгена Кобця.

Драбівчани продовжували накочувати одна за одною атакувальні «хвилі». Після прострілу від Сергія Біди в дотик повз ближню стійку пробив Артем Охременко. Денис Бреус, хитнувши двох захисників «Нашої Ряби», пробив у голкіпера, а Олександр Бичков на підборі поцілив у сітку воріт із зовнішнього боку.

Черговий гол у матчі відбувся на 35-ій хвилині: на постріл Олега Гопки зреагував голкіпер приїжджої команди, на повторний удар від Арсена Манасяна – хрестовина, і нарешті Артем Охременко увігнав шкіряну кулю до сітки воріт гостей.

Господарі поля не збиралися скидати оберти: Арсен Манасян не зміг реалізувати вихід один в один, а на підступний постріл із-за дуги Олександра Бичкова кінчиками пальців зреагував голкіпер «Нашої Ряби» Іван Юхименко.

На 42-ій хвилині поєдинку рахунок став 4:0: Денис Бреус накрив захисника гостей, який забарився із виносом м’яча із карного майданчика.

Гол Дениса Бреуса

Перед відпочинком Сергію Біді не вистачило дещиці, аби встигнути на простріл від Олександра Бичкова.

Після перерви тренерський штаб «Альтаїра» із прицілом на майбутні поєдинки приберіг гравців та провів серію заміни. Втім, схоже футболісти із лави запасних не скористалися наданим їм шансом.

На 47-ій хвилині Веніамін Білоус шикарним дальнім ударом зквитав один гол – 1:4.

Біля протилежних воріт Денис Бреус, вискочивши на побачення із голкіпером гостей, затягнув з ударом і був блокований захисником катеринопільчан. Черговий вихід один в один – і на цей раз Денис Сухорук не зміг переграти Івана Юхименка. Згодом Дмитро Потоцький вчасно завадив півзахиснику драбівчан Дмитру Шираю завдати прицільного удару, а після подачі Дениса Бреуса – Вячеслав Вдовика пробив головою трохи вище воріт гостей.

А далі Денис Маценко зніс на куту карного майданчика Євгена Кобця. Гравці «Нашої Ряби» вирішили розіграти 11-метрвий удар – Сергій Піддячий покотив м’яча на хід Владиславу Білоусу, який банально лише пнув шкіряну кулю, і яка стала легкою здобиччю для голкіпера. Слід відзначити, що це був четвертий пенальті призначений у ворота «Альтаїра» у чотирьох останніх матчах.

Підсумковий результат матчу зафіксував гучний ляскіт в поперечину після удару капітана господарів поля Юрія Дмитренка зі стандарту.

Синхронні перемоги кочубіївського «Базису» та золотоніського «Златокраю-2017» максимально закрутили інтригу на фініші обласного чемпіонату. УТК неочікувано достроково складає свої повноваження. «Король помер, хай живе король!». За три тижні Черкащина отримає свого нового чемпіона.