ФК «Волинь» спокійно обіграла «Черкащину»

13 Жовтня, 2019

Парад голів-красенів в 13 турі першої ліги був продовжений і в останньому матчі суботньої програми, де зустрічалися луцька і черкаські команди

У першому таймі гра не була багатою на небезпечні моменти. Причому “Черкащині” регулярно вдавалося відповідати своїми атаками на активність господарів. Неділько нудьгувати не довелося, що вже показувало наскільки серйозно налаштована команда гостей перервати довгу серію невдач. На момент з ударом Амбросия чачу відповів Фаюк, який не реалізував вихід один на один з воротарем суперника. Правда проти удару Сіаваша Хагназарі під поперечину аргументів у команди Віталія Кобзаря вже не знайшлося. Через кілька хвилин після голу іранець відзначився і як асистент, віддавши гарний пас п’ятою на Кожанова. Денис завдав удару по дузі і м’яч від поперечини впав за лінію воріт

У другому таймі швидше господарі могли довести рахунок до великого, ніж гості все ж забити гол престижу. Гра проходила в більш спокійному темпі і господарі піклувалися більше про те як не отримати травму, ніж про те, щоб оформити більш велику перемогу. У кінцівці вони навіть дозволили аутсайдеру пограти першим номером і притиснути “хрестоносців” до їхніх воріт. Проте, Ігор Карпенко все ж довів рахунок до великого, реалізувавши вихід один на один вже в компенсований час.

Всього лише п’ять очок відставання від лідера стало у “Волині” після цього поєдинку і це виглядає дуже навіть перспективно. Чорна смуга “Черкащини”, яка почалася після кубкової гри з “Кременем” (1:2) все ще триває, тепер у “жовто-зелених” дев’ять поразок поспіль.

Волинь – Черкащина 3:0 (2:0)

Голи: Хагназарі (38), Кожанов (42), Карпенко (90+3)

Волинь: Неділько, Сімінін, Горопевшек, Михалик (Болденков 46), Климець, Курко, Чачуа (Неплях 85), Хагназарі (Рябов 68), Бартулович (Цюпа 59), Кожанов, Пономар.

Черкащина: Майборода, Чорний, Бурлін, Цибульник, Кошелюк, Ведмідь (Орлов 80), Сторчоус, Малєй (Авер’янов 63), Бойко (Тищенко 46), Зеленевич, Фаюк.

Попередження: Михалик (4) – Медвідь (78)

Перша Ліга : Турнірна таблиця