«Якщо місто погодиться на пропозицію засновників «Черкащини», то лише на таких умовах, що клуб стане повністю комунальним»

20 Лютого, 2020

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко зацікавлений у тому, щоб врятувати футбольний клуб «Черкащина». Про це він повідомив у коментарі «Дзвін.media».

Нагадаємо, як повідомлялось раніше, ОПФК «Черкащина» нині перебуває в скрутному становищі. Засновники клубу вирішили сконцентрувати контрольний пакет часток статутного капіталу 85,7% у розпорядженні громадської спілки «Федерація футболу Черкаської області», для їх наступної передачі новому власнику, визначеному Черкаською міськрадою. У січні 2020 року депутати Черкаської міськради вирішили перейменувати КП «Центральний стадіон» на «Муніципальний спортивний клуб «Дніпро». Власники клубу сподіваються, що було б дуже добре, якби МСК «Дніпро» отримав і зазначену сконцентровану частку 85,7 % статутного капіталу ТОВ ФК «Черкащина», щоб команда «Черкащина» і МСК «Дніпро» стали єдиним колективом, який міг би отримати місце у великій сім’ї кращих футбольних клубів ПФЛ України та навіть української Прем’єр-ліги.

Міський голова Черкас неодноразово зазначав, що готовий до діалогу.

«Міська рада готова до діалогу, проте ми хочемо, щоб він був відкритим і публічним, за участю засновників клубу «Черкащина», багаторічного інвестора команди Володимира Лашкула та всіх депутатів міської ради. Щоб ми могли сісти за стіл і обговорити всі «за» і «протии» разом з громадою, адже це стосується бюджетних ресурсів”, – наголосив Анатолій Васильович.

Утім, він також підкреслив, що місто не може брати участь у подібних проектах, як «один із пайовиків».

«Якщо місто погодиться на пропозицію засновників «Черкащини», то лише на таких умовах, що клуб стане повністю комунальним. На всі сто відсотків. Щоб не було думок про якісь «оборудки». А так команда стає комунальною, і логічно, що місто її утримує. Але у будь-якому разі подібні рішення міський голова не приймає одноосібно, все це мають обговорити депутати з громадою і лише потім визначитись. І хотів би додати, що Черкаська міська рада вважає розвиток спорту одним із пріоритетних завдань, щороку спрямовуючи на ці потреби значні ресурси, ми бачимо перспективу для міста, для престижу черкаського футболу, для розвитку фізичної культури у співпраці із футбольним клубом «Черкащина». Проте в першу чергу засновники мають визначитись, як саме хочуть співпрацювати з міською громадою», – додав Бондаренко.