Блискавка! ФК “Златокрай-2017” (Золотоніський р-н) у 2020 році гратие у чемпіонаті Черкащини з футболу серед команд вищої ліги!

28 Лютого, 2020

Попри усі негативні прогнози, щодо припинення свого існування, самобутній футбольний колектив із Золотоніщини у новому сезоні представлятиме район у чемпіонаті серед найсильніших аматорських команд Черкащини
“Немає ніяких передумов, щоб ми закінчували з футболом, – говорить президент ФК “Златокрай-2017” (Золотоніський р-н) Сергій Макаренко. – То ж наш клуб цього року, як і раніше, гратиме у чемпіонаті Черкаської області серед команд вищої ліги! Для цього великий об’єм роботи провели почесні президенти клубу Олександр Лісовий та Валерій Саранча. Багато вкладено зусиль для збереження команди з нашого, з Миколою Безгубою, боку. Протягом попередній двох тижнів ми отримали дуже багато дзвінків підтримки від вболівальників. Приємно відзначити, що до останнього футболісти були з нами на зв’язку, хоча мали пропозиції від інших команд. Мало того – нам вдалося зберегти 80% складу команди попереднього року і у сезон ми входимо із серйозними турнірними завданнями”.