Футбольні команди МСК «Дніпро» (Черкаси) провели товариські матчі-відповіді проти ФК «Гірник» (Кривий Ріг)

4 Березня, 2020

4 березня на футбольному полі із штучним покриттям спорткомплексу у Білозірї доросла та юнацька (Ю-19) команди черкаського муніципального спортивного клубу знову зустрілися із представниками криворізького ФК

Минулого тижня команди зустрічалися у Кривому Розі, а через тиждень суперники вже грали на Черкащині.

Першими на футбольне поле вийшли дорослі команди.  При цьому варто відзначити, що МСК «Дніпро» представляє аматорський чемпіонат України, а ФК «Гірник» на ведучих ролях в Другій професіональній лізі країни.

Зустріч команди почали досить таки активно, при цьому дніпряни застосовуючи пресинг, змусили своїх опонентів бути обережними у своїх атакувальних намірах.  Та все ж згодом гостям вдалося дістатися до черкаських воріт, де реакція черкаського голкіпера Панченка двічі з невеликим інтервалом врятувала команду від неприємностей.  Через кілька хвилин після цього у черкащан пройшла атака правим флангом, але Кулику не вдалося загострити ситуація.

На 30 хвилині «Гірнику» вдалося все таки відкрити рахунок у грі. Проте розвинути успіх гостям дніпряни не дозволили, а перед перервою мали відмінну нагоду зрівнювати рахунок у грі – м’яч після удару у виконанні Орла з перспективної позиції пролетів вище воріт.

У другому таймі у гравців МСК «Дніпро» у порівнянні з першим таймом було побільше шансів забивати гол у ворота гірників, але відсутність сміливості і, напевне, недосвідченість не дозволили зробити цього. Натомість «Гірник» у другому таймі вдалося забити ще один гол і у підсумку перемогти з рахунком 2:0.

Загалом гра МСК «Дніпро», у порівнянні з першою грою у Кривому Розі, яку також виграли гірники, залишила більше позитивних емоцій. Відчувається, що роботу над помилками під керівництвом тренерського штабу в МСК «Дніпро» було проведено і помітний прогрес.

Щодо зустрічі між командами МСК «Дніпро-U-19» та ФК «Гірник-U-19» то перемогу з рахунком 3:2 святкували черкащани.