Уманські студенти-футболісти вибороли перше місце в обласній Універсіаді

14 Жовтня, 2019

В обласній XVII Універсіаді з футболу змагалися чотири університетських збірних команд. Згідно Регламенту, учасники грали за кубковою системою

Волею жеребу команді Уманського державного педагогічного університету довелося в першому матчі зіграти з Черкаським інститутом пожежної безпеки (ЧІПБ). В іншій парі, сильніший визначався між збірними ЧНУ та ЧДТУ. Переможці пар мали зіграти в фіналі, а інші два учасники поборотися між собою за ІІІ місце.

З перших хвилин матчу між командами УДПУ і ЧІПБ  уманським хлопцям вдалося заволодіти, хоч і не тотальною, але впевненою ігровою ініціативою. В уманчан все виходило і при цьому було мінімум технічного браку. І результат не довелося чекати довго, вже на 5-й хвилині рахунок матчу відкрив Олександр Кулик (ФК «Базис»), студент фізико-математичного факультету. Швидкий м’яч тільки додав обертів гравцям УДПУ і вже на 17-й та 22-й хвилинах студент І-го курсу ФФВ Тилінський Володимир (ФК «Олександрія», Ю-19) доводить рахунок до 3:0. Четвертий ефектний гол з 20 метрів забив капітан та старожил команди Боднюк Максим.

На перерву команди пішли за рахунку 4:0. Удругому таймі рятувальникам вдалося забити гол, але на загальний рахунок зустрічі він не вплинув.

В іншому півфіналі збірна ЧНУ переграла команду ЧДТУ.

У фіналі зустрілися команди УДПУ та ЧНУ.

На матч збірна УДПУ вийшла максимально налаштована та мотивована. Перше, що було поставлено перед гравцями – це ігрова дисципліна та самовіддача. І хлопці не підвели. Вже в дебюті гри, на сьомій хвилині третій свій м’яч за збірну забив Володимир Тилінський. Пізніше по дублю зробили гравці ФК «УТК» Король Артем (28, 33 хв.) – студент факультету іноземних мов та Лебедєв Владислав (39, 55 хв.) – студент ФФВ. ЧНУ ж змогли відповісти забитими м’ячами лише в другому таймі на 42 та 46 хвилинах (грали по 35 хвилин тайм). Яскрава перемога УДПУ – 5:2.

Отож футбольна збірна команда Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини знову стала чемпіоном області серед футбольних команд вишів.