Черкаси можуть прийняти фінал Кубку України з футболу сезону 2020-2021 років

30 Квітня, 2020

30 квітня 2020 року заступник міського голови, свободівець Юрій Ботнар оголосив про спільну з міським головою Анатолієм Бондаренком ініціативу проведення фіналу Кубку України з футболу в Черкасах.

Також він попросив колег по виконкому підтримати цю ініціативу з метою популяризації футболу у місті, враховуючи досвід проведення ігор чемпіонату та Кубку України з футболу та міжнародних зустрічей молодіжної збірної команди України. Тож члени виконкому підтримали проєкт рішення «Про готовність прийняти фінал Кубку України з футболу 2020-2021 років».

«У місті функціонує «МСК «Дніпро» на балансі якого є футбольне поле, здатне вмістити 10 тисяч вболівальників. Надіємось, що карантин закінчиться, і приблизно в травні наступного року, ми зможемо провести грандіозне та важливе для міста свято. Я вважаю, проведення фіналу Кубку України у Черкасах стане заходом, що не лише популяризує футбол у місті, а й наблизить нас до статусу спортивної столиці України», – зазначає куратор спорту в Черкасах, свободівець Юрій Ботнар.

Джерело: сторінка ВО “Свобода” Черкащина у Фейсбуці