Команда смілянина Олександра Ковпака – ФК «Полісся» може не дограти сезон, але отримати путівку до I ліги

5 Травня, 2020

Про можливість дострокового завершення сезону пише sportzt.com з посиланням на інтерв’ю для Житомир.інфо голови Житомирської ОДА Віталія Бунечко, який зі свого боку посилається на слова міського голови Житомира

– Мені Сергій Іванович (Сухомлин, мер Житомира) тільки що сказав, що Федерація футболу прийняла рішення, воно ще не офіційне – закінчувати чемпіонат в такому стані, як він є. Наша команда «Полісся» вийде в першу лігу, бо ми зараз знаходимося на другому місці, – сказав Віталій Бунечко.

Офіційну інформацію щодо долі сезону варто чекати після 6 травня.

Нагадаймо, що старт весняної частини футбольного сезону в ІІ лізі мав відбутися 22 березня. Але, через пандемію коронавірусу та запровадження карантину на території України, всі спортивні змагання відмінили чи призупинили. В ПФЛ сподівалися на відновлення турніру, але для цього потрібно було розпочати ігри не пізніше 10 травня. Однак карантин в Україні продовжили до 22 травня і весною спортивних змагань чекати вже не варто.

Джерело: sportzt.com

PS: «Черкаський спорт» нагадує, що гравцем житомирського ФК “Полісся”, який грає у другій лізі чемпіонату України, є вихованець смілянського футболу Олександр Ковпак.