Смілянин Іван Петряк провів перший післякарантинний матч

24 Травня, 2020

Футбол на території нашого західного сусіда відновився півфінальними поєдинками Кубка. Команда Івана Петряка «Фехервар» гостювала у третьої команди чемпіонату «Мезекевешд» і домоглася нічиєї. Хоча й претендувала на більше, адже з 12-ї хвилини вела в рахунку. Це Паткай віртуозно «підрізав» м’яча ударом головою після флангової подачі зі стандарту.

Перевагу «Фехервар» зберігав аж до 80-ї хвилини, коли Роберт Піллар зорієнтувався під час подачі кутового і покарав голкіпера за недбалий вихід з воріт.

1:1 – зручний результат для «Фехервара» перед матчем на своєму полі. Іван Петряк 77-м хвилин відіграв за «Фехервар», а на 81-й хвилині на полі з’явився екс-гравець черкаського «Славутича» (2012/13 рр. 20 матчів – 5 голів) Шандор Вайда. Михайло Месхі та Данило Рябенко залишилися у резерві.