Для ФК «Черкащини», як інших команд I ліги, 27 травня може стати моментом істини у сезоні 2019/2020 р.р.

26 Травня, 2020

Адміністрація професіональної футбольної ліги направила на адресу клубів лист з варіантами визначення обміну між лігами.

У листі-зверненні президент ПФЛ Сергій Макаров просить у термін до 27 травня 2020 року (включно) проголосувати за оптимальний, на думку кожного клубу, варіант визначення команд, які матимуть право на підвищення в класі. Узагальнені результати цього опитування буде надано Виконкому УАФ для розгляду та прийняття відповідного рішення.

ОБМІН МІЖ ПЕРШОЮ, ДРУГОЮ ЛІГОЮ ТА ААФУ

Варіант 1

1. Команди першої ліги, що посіли тринадцяте та чотирнадцяте місця після 19-и турів, залишаються в першій лізі.
  2. Команди другої ліги, що посіли перші та другі місця в турнірній таблиці груп «А» і «Б» після двох кіл, переходять до першої ліги за умови наявності атестата, який надає право участі у змаганнях серед команд клубів першої ліги.
  3. Команди, що посіли п’ятнадцяте та шістнадцяте місця в турнірній таблиці першої ліги після 19-и турів, грають матчі плей-офф з командами, що зайняли треті місця після двох кіл в групах «А» та «Б» другої ліги. Етап плей-офф складається з двох матчів, по одному на полі кожної з команд-учасниць. Пари команд та господар поля визначаються шляхом жеребкування. Переможці пар отримують право на виступ в першій лізі за умови наявності атестата, який надає право участі у змаганнях серед команд клубів першої ліги.
  4. Клуби, команди яких посіли останнє місце після двох кіл у турнірній таблиці груп «А» і «Б» другої ліги, залишаються в другій лізі.
  5. У сезоні 2020/21 у змаганнях першої ліги братимуть участь вісімнадцять команд.

Варіант 2

1. Команди першої ліги, що посіли тринадцяте та чотирнадцяте, п’ятнадцяте та шістнадцяте місця після 19-ти турів, залишаються в першій лізі.
  3. Команди другої ліги, що посіли треті місця в турнірній таблиці груп «А» і «Б» після двох кіл, залишаються в другій лізі.

Варіант 3

1. Команди першої ліги, що посіли тринадцяте та чотирнадцяте місця після 19-ти турів, залишаються в першій лізі.
  2. Команди, що посіли п’ятнадцяте та шістнадцяте місця в турнірній таблиці першої ліги після 19-ти турів, переходять до другої ліги.
  3. Команди другої ліги, що посіли перші, другі та треті місця в турнірній таблиці груп «А» і «Б» після двох кіл, переходять до першої ліги за умови наявності атестата, який надає право участі у змаганнях серед команд клубів першої ліги.

ОБМІН МІЖ УПЛ ТА ПЕРШОЮ ЛІГОЮ

Варіант 1

Команди шести клубів, які згідно з турнірною таблицею чемпіонату першої ліги після 19-ти турів, а також відомостями щодо проходження клубами першої ліги процедури атестації на право участі у змаганнях Прем’єр-ліги, грають між собою змагання за право участі у чемпіонаті УПЛ.

Змагання проходять в одній області України, де за критеріями МОЗ України дозволено проведення футбольних матчів.

Змагання проходять в одне коло на нейтральних полях.

Очки, отримані у чемпіонаті першої ліги, не враховуються.

Команди, що посіли перше, друге та третє місця в цих змаганнях, переходять до УПЛ за умови дотримання вимог Регламенту Прем’єр-ліги та наявності атестата, який надає право участі у змаганнях серед команд клубів Прем’єр-ліги.

Варіант 2

1. Клуби, команди яких згідно з турнірною таблицею чемпіонату першої ліги після 19-ти турів посідають перше та друге місця у чемпіонаті першої ліги, переходять до Прем’єр-ліги за умови дотримання ними вимог Регламенту Прем’єр-ліги та наявності атестата, який надає право участі у змаганнях серед команд клубів Прем’єр-ліги.
  2. Команди інших чотирьох клубів, які згідно з турнірною таблицею чемпіонату першої ліги після 19-ти турів, а також відомостями щодо проходження клубами першої ліги процедури атестації на право участі у змаганнях Прем’єр-ліги, грають між собою змагання за право участі у чемпіонаті УПЛ.

Очки, отримані у чемпіонаті першої ліги, не враховуються. Команда, що посіла перше місце в цих змаганнях, переходить до Прем’єр-ліги за умови дотримання вимог Регламенту Прем’єр-ліги та наявності атестата, який надає право участі у змаганнях серед команд клубів Прем’єр-ліги.

Варіант 3

1. Клуби, які згідно з турнірною таблицею чемпіонату першої ліги після 19-ти турів, а також відомостями щодо проходження клубами першої ліги процедури атестації на право участі у змаганнях Прем’єр-ліги, дограють матчі, які залишилися між цими командами згідно з календарем чемпіонату першої ліги. Очки, набрані виключно в очних матчах чемпіонату першої ліги між цими командами, зберігаються.
  2. Клуби, команди яких посіли перше, друге та третє місця у турнірній таблиці змагань першої ліги за результатами цих матчів, переходять до Прем’єр-ліги за умови дотримання ними вимог Регламенту Прем’єр-ліги та наявності атестата, який надає право участі у змаганнях серед команд клубів Прем’єр-ліги.

Примітка. При голосуванні за ці варіанти враховуватимуться виключно голоси клубів першої ліги, які проходять процедуру атестації на право участі у змаганнях УПЛ.

РЕЗЕРВНИЙ ВАРІАНТ ОБМІНУ МІЖ УПЛ, ПЕРШОЮ, ДРУГОЮ ЛІГОЮ ТА ААФУ

Варіант 1

1. Клуби, які згідно з турнірною таблицею чемпіонату першої ліги після 19-ти турів посідають перше, друге та третє місця у чемпіонаті першої ліги, переходять до Прем’єр-ліги за умови дотримання ними вимог Регламенту Прем’єр-ліги та наявності атестата, який надає право участі у змаганнях серед команд клубів Прем’єр-ліги.

Джеело: пресслужба ПФЛ