ФК «Олександрія» переконливо переграє «Черкащину»

27 Травня, 2020

26 травня «Черкащина» зазнала чергової нищівної поразки в Олександрії в спарингу проти місцевої премєрлігівської команди.

Нагадаємо, що днем раніше черкащани поступилися 0:4 в Чернігові.

Олександрійці майже не випускали суперника із власного штрафного майданчика протягом перших сорока п’яти хвилин. Футболісти «Черкащини» створили декілька напівмоментів. І все.

Перший гол олександрійці забили на 34 хвилині. Відзначився Дмитро Гречишкін дальнім ударом низом з-за меж штрафного майданчика. Вже за 3 хвилини Кирило Ковалець подвоює рахунок. На 65 –й хвилині Максим Задерака потужним ударом під поперечину робить рахунок більш комфортним – 3:0. На 80-й хвилині, після розіграшу стандарту, Олександр Мельник пробив впритул головою в ближній від голкіпера кут. 4:0. Остаточну крапку в цьому протистоянні поставив Денис Безбородько на 83-й хвилині, після передачі Протасова. 5:0.