Команда смілянина Івана Петряка вилетіла з Кубка Угорщини

27 Травня, 2020

Угорський футбол набирає силу після коронавірусної паузи.

У вівторок «Фегервар» Івана Петряка не зумів пройти до фіналу розіграшу національного Кубка. Команда із Секешфегервара не змогла конвертувати виїзну нічию 1:1 в підсумковий успіх за сумою двох матчів.

Господарі забили двічі: Армін Ходжіч зарядив гол-красень після тонкої комбінації з флангу, а Стопіра на 86-й забив під час розіграшу кутового. Втім, це були лише голи-престижу – «Фегервар» перед тим пропустив двічі: Зівзівадзе вже на 8-й хвилині забив такий важливий для «Мезекевешда» гостьовий гол, а на початку другого тайму гості й взагалі подвоїли перевагу завдяки зусиллям Пекара.

«Мезекевешд» з екс-гравцем черкаського «Славутича» Шандором Вайдою (вихід на заміну на 65-й хвилині) крокує до фіналу національно розіграшу. А для Івана Петряка (65 ігрових хвилин) нагода виграти трофей вислизнула з рук.