Формат завершення чемпіонату України у I лізі, де грає ФК «Черкащина», мають визначити 5 червня

29 Травня, 2020

Наступного тижня, 5 червня, відбудеться засідання Ради ліг Професіональної футбольної ліги, де вирішать долю Першою ліги чемпіонату України сезону 2019/2020 років

На крайній Раді ліг ПФЛ за наявною інформацією догравання за догравання чемпіонату України серед команд Першої ліги виступили “Агробізнес”, “Інгулець”, “Рух”, “Оболонь-Бровар”, “Металіст 1925”  і  “Черкащина”.

Ніби і запорізький “Металург” тоді був за продовження чемпіонату. Єдиним клубом, який утримався від голосування, була “Волинь”. Решта 8 клубів підтримали зупинку чемпіонату. Таким чином клуби першої ліги проголосували за непродовження чемпіонату в класичному форматі і ПФЛ звернувся до кожного з клубів з опитуванням за форматом завершення змагань.

До 27 травня клуби мали надати відповідь який варіант вони підтримують. В результаті аналізу адміністрацією ПФЛ встановлено, що вісім клубів Першої ліги вважають оптимальним варіантом догравання сезону.

У зв’язку з викладеним, а також з великим суспільним резонансом навколо рішення про дострокове завершення сезону у Першій ліги, президентом ПФЛ прийнято рішення про проведення 5 червня 2020 засідання Ради ліг. На даному засіданні буде розглядатися початкове рішення про припинення сезону і можливість його завершення.