Віталій Миколенко: «Приємно, що вболівальники влаштували нам фаєр-шоу перед заїздом на стадіон»

1 Червня, 2020

Вихованець черкаського футболу – захисник «Динамо» Віталій Миколенко поділився враженнями від вчорашнього поєдинку чемпіонату України з донецьким «Шахтарем», в якому «Динамо» поступилося 1:3:

Матч з «Шахтарем» був першим після тривалої перерви, пов’язаної з карантином. Які відчуття, як у фізичному, так і психологічному плані?

– Що стосується фізичних кондицій, то у першому таймі все було добре, але починаючи десь із 70-ї хвилини почали хапати судоми. Але це нормально, враховуючи, який тривалий період пройшов з моменту призупинення чемпіонату. Морально ж було приємно нарешті відчути ігровий ритм. Шкода, що без глядачів, але уболівальники влаштували нам прекрасне фаєр-шоу перед заїздом на стадіон. Чесно кажучи, у мене мурашки по шкірі побігли – було дуже приємно.

Чи вплинуло те, що довелося грати відразу з «Шахтарем»? Може, з іншою командою було б простіше відновлювати чемпіонат?

– Для мене особисто було неважливо, з ким грати. Тим більше зараз немає відверто прохідних команд, які можна на одній нозі обіграти, особливо після настільки тривалої перерви.

Як зазвичай, у матчах між «Динамо» і «Шахтарем» не обійшлося без спірних моментів. Суддя кілька разів вдавалася до системи VAR і дивилася моменти. На твій погляд, наскільки справедливими були рішення рефері?

– Коли забивав Сидорчук, то Попов ледве зачепив Степаненка, тим більше не зумисне, тому я не вважаю, що там було порушення.

Після перерви чи ти помітив якісь зміни у грі «Шахтаря»?

– За той час, що я граю у першій команді, малюнок у «гірників» один і той же. Ми просто минулого разу давно з ними зустрічалися, ще восени, і трохи призабули, як грати з ними. Але після карантину у них особливо нічого не змінилося – вони так само, як зазвичай, грали у свою гру, в короткий і середній пас.

Наскільки сильно вплинув той факт, що після забитого м’яча ви відразу ж пропустили?

– Звичайно, в будь-якому випадку, трохи засмутилися, що відразу пропустили. До цього у нас була перевага, але м’яч у відповідь, як мені здалося, «розворушив» суперника, «гірники» стали більше рухатися і шукати моменти. Але я не можу сказати, що пропущений м’яч сильно підкосив нас.

Другий тайм вийшов гіршим, ніж перший, тому що сил не вистачило на весь матч?

– Як ми обговорювали у роздягальні після матчу, у «Шахтаря» спрацювала перша заміна – замість Коваленка вийшов Маркос Антоніо, після чого вони почали більше контролювати м’яч, а ми, навпаки, допускали помилки навіть у простих ситуаціях, через що була присутня нервозність.

Вчора день народження був у Георгія Бущана. Якось вітали його?

– Вранці, ще на сніданку, тренери та вся команда привітали Георгія. А після матчу вже якось не до цього було…

ФК «Динамо» Київ