Черкащанин Віталій Миколенко: «Кожна гра – як фінал»

8 Червня, 2020

Автор третього забитого м’яча у ворота «Олександрії» захисник «Динамо» Віталій Миколенко після матчу поділився враженнями від гри та перемоги своєї команди.
Відзначимо, що на рахунку Віталія у цьому сезоні три забиті м’ячі і усі три – у ворота «Олександрії»:
– Виходить, «Олександрія» – моя улюблена команда (сміється). Коли я забив їм перший м’яч у жовтні минулого року під час домашнього матчу у першому колі, воротар Юра Паньків сказав: «Ти мені ще ніколи не забивав». Після цього за кожен свій гол я вибачаюся перед ним (посміхається). Цього разу теж вибачився.

Після перемоги з таким впевненим рахунком, настрій в команді хороший?
– Звісно. Він піднесений після кожної перемоги, а тим більше великої. Причина того, що, забивши два м’ячі з пенальті, ми пропустили самі, напевно, в деякій розслабленості. Але головне, що ми довели цю гру до логічного завершення.

На ваш погляд, усі три пенальті були справедливими?
– На матчах працює система VAR, і, якщо момент спірний або неоднозначний, арбітр до неї звертається. Так було у моменті з пенальті у наші ворота, словом, йому у будь-якому випадку підказують, якщо є сумніви. Сам повтор я ще не дивився, але, якщо арбітр поставив ці пенальті, значить, був упевнений, що так потрібно.

У матчі було багато жовтих карток і одне вилучення, як вважаєте, чи можна було без деяких обійтися?
– Не хочу обговорювати суддівство: якщо він давав попередження, значить, у нього були на те причини. Добре, що вилучили гравця «Олександрії», вважаю, це було заслужено.

Ви двічі зустрічалися з «Олександрією» у березні, чи змінилася гра команди після карантину?
– Ні. Ми намагалися зробити так, щоб у них було поменше стандартних положень біля наших воріт. Це було важливо, оскільки стандарти – одна з їхніх найсильніших сторін і ключовий компонент в побудові їхньої гри. Також ми спочатку пресингували, а потім дозволяли супернику вводити м’яч від воріт, але у них не було продовження атак через центр, і вони були змушені віддавати нам м’яч.

Попереду матч з «Зорею» на виїзді, чого очікуєте від зустрічі із сусідом по турнірній таблиці?
– Перед нами стоїть завдання посісти друге місце, тому зараз кожна гра – як фінал. Тож потрібно наздоганяти і обганяти і «Зорю», і інших конкурентів.

ФК «Динамо»