ФФЧО розіслала клубам роз’яснення щодо старту нового сезону

9 Червня, 2020

Федерація футболу Черкаської області розіслала аматорським клубам роз’яснення щодо орієнтовної дати можливого старту нового сезону:

«Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 p. № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та етапів послаблення протиепідемічних заходів» та рішення Виконавчого комітету УАФ № 7 від 26.05.2020 p. «Про надання дозволу на проведення регіональних змагань з футболу», ФФЧО звернулося до відповідного органу обласної державної адміністрації про надання погодження на проведення обласних змагань з футболу серед аматорських команд 2020 року та рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні цих змагань.

На це звернення, ФФЧО отримала від управління цивільного захисту ОДА лист-відповідь  від  01.06.2020p. та  протокол   засідання   регіональної   комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ОДА № 27 від 28.05.2020 p., які зазначають, що проведення обласних змагань з футболу серед аматорських команд до 50 осіб без глядачів, можливе лише за умови виконання постанови Головного державного санітарного лікаря України від 26.05.2020 p. № 27 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення футбольних матчів в Україні серед професіональних футбольних клубів в умовах карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

В зв’язку з цим, просимо попередньо розглянути на місцях про готовність ваших команд брати участь в обласних змаганнях сезону 2020 року за умови організації i виконання командами вищезазначених протиепідемічних заходів.

При цьому зазначимо, що у разі чергового пом’якшення карантину, ФФЧО розглядає початок проведення обласних змагань (чемпіонат, першість, розіграш Кубку) серед аматорських команд 26-27 червня п.р.»