У четвер, 11 червня, стартує «Кубок міського голови Черкас» з футболу серед дорослих (розклад ігор)

11 Червень, 2020

Змагання за системою 8 гравців+воротар проходитимуть з 11 по 25 червня на футбольному полі (60х40м) черкаської  ЗОШ І-ІІІ ступенів ліцею спортивного профілю №34

Розклад ігор:  «Кубок міського голови» серед дорослих команд.

Група А: Карбон, Митниця, Топ-Чан, Рувер

Група Б: Батьківщина, Авангард, Арка, Черкаські козаки

Група С: Майфон, Едельвейс, Луначарка, Цетус

11.06 (четвер)

18.30 «Батьківщина» – «Авангард»

19.40 «Черкаські Козаки» – «Арка»

20.50 «Майфон» – «Луначарка»

12.06 (п’ятниця)

18.30 «Едельвейс» – «Цетус»

19.40 «Карбон» – «Митниця»

20.50 «Рувер» – «Топ-Чан»

15.06 (понеділок)

18.30 «Черкаські Козаки» – «Авангард»

19.40 «Карбон» – «Рувер»

20.50 «Батьківщина» – «Арка»

16.06 (вівторок)

19.00 «Едельвейс» – «Луначарка»

20.10 «Минтиця» – «Топ-Чан»

17.06 (середа)

19.00 «Арка» – «Авангард»

20.10 «Цетус» – «Майфон»

18.06 (четвер)

18.30 «Рувер» – «Митниця»

19.40 «Батьківщина» – «Черкаські Козаки»

20.50 «Карбон» – «Топ-Чан»

19.06 (п’ятниця)

18.30 «Цетус» – «Луначарка»

19.40 «Майфон» – «Едельвейс»

22.06 (понеділок)

18.30 Гра за 5-8 місця

19.40 Гра за 5-8 місця

20.50 Гра за 9-12 місця

23.06 (вівторок)

18.30 Півфінал

19.40 Півфінал

20.50 Гра за 9-12 місця

24.06 (середа)

18.00 Гра за 11-12 місця

19.10 Гра за 7-8 місця

20.20 Гра зі «Срібний Кубок міського голови»

 

25.06(четвер)

17.20 Гра за 9-10 місця

18.30 Гра за 3-4 місця

19.40 Фінал

20.40 Урочисте нагороджння всіх команд!

  1. На груповому етапі команди в 3 групах по чотири команди грають за коловою системою. Місця в групах визначаються за найбільшою кількістю очок. У випадку рівної кількості очок у двох або більше команд місця визначаються:

– за результатами ігор між претендентами;

-за кращою різницею забитих та пропущених м’ячів в іграх між претендентами;

– за більшою кількістю забитих м’ячів в іграх між претендентами;

-за кращою різницею м’ячів в усіх іграх;

-жеребкуванням.

  1. На другому етапі команди розподіляються на 3 групи: за 1-4,5-8,9-12 місця.

За 1-4 місця змагаються переможці груп та краща друга команда,яка визначається наступним чином:

– більша кількість очок;

-краща різниця м’ячів;

-більша кількість забитих м’ячів;

-жеребкуванням.

За 5-8місця(Срібна ліга) змагаются 2 інші команди,які посіли другі місця в групах,та дві кращі команди,які посіли 3 місця.

За 9-12 місця змагаются гірша команда з 3 місця та команди,останні в групах.

На цьому етапі не зустрінуться команди,які грали між собою на груповому етапі.

В заключний день турніру відбуваються стикові ігри.

На етапах плей-оф та стикових ігор, в разі нічийного результату, пробиваються по три 9-метрових ударів.



http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys