Екс-тренер «Славутича» не зможе вивести «Рух» на гру проти «Черкащини», бо написав заяву про відставку

15 Червня, 2020

Футбольний клуб «Рух», з яким «Черкащина» у Першій лізі зіграє 15 липня, повідомив, що Юрій Бакалов звільнений з посади головного тренера команди.

Юрій Бакалов, свого часу був гравцем черкаської команди, у а 2014 році під його керівництвом ФК «Славутич» дійшов до півфіналу Кубку України.

«Юрій Михайлович очолив «Рух» у грудні 2019-го року. Впродовж останніх п’яти місяців фахівець готував «жовто-чорних» до старту весняної частини чемпіонату у Першій лізі. Під керівництвом Бакалова «жовто-чорні» провели 13 спарингів, 9 з яких завершились перемогами. Наставник так і не встиг дебютувати на чолі «Руху» у офіційних матчах у зв’язку з перенесенням старту Першої ліги через запроваджений в Україні карантин. За лічені дні до відновлення змагань у плани тренера, великого професіонала своєї справи, людини, яка безмежно любить футбол, втрутились куди важливіші обставини.

Керівництво «жовто-чорних» увійшло у положення Юрія Михайловича і з гіркотою, але водночас і з розумінням поставилось до його непростої життєвої ситуації і прийняло заяву про відставку. Здоров’я людини – головне її багатство – має першочергове значення! Футбольний клуб «Рух» дякує Юрію Бакалову за проведену ним роботу і бажає йому успіхів у подальшій кар’єрі.» – йдеться на сайті ФК «Рух».