Рестарт II частини чемпіонату України з футболу серед аматорів відбудеться 27 червня

18 Червня, 2020

Змагання в усіх групах будуть проводитися згідно з діючим календарем групового етапу чемпіонату і завершаться не пізніше 2 серпня.

 Учасниками чемпіонату України з футболу серед аматорських команд сезону 2019/2020 років є дві команди з Черкащини – МСК «Дніпро» та «ЛНЗ-Лебедин» (Шполянський р-н)

 Асоціація аматорського футболу України інформує про те, що згідно з рішенням Виконавчого комітету ААФУ від 17.06.2020 р. проведення чергових матчів чемпіонату України з футболу серед аматорських команд сезону 2019/2020 (далі – чемпіонат) розпочнеться 27 червня 2020 р.

Змагання в усіх групах будуть проводитися згідно з діючим календарем групового етапу чемпіонату. Дати проведення матчів незабаром будуть повідомлені.

У випадку, якщо за 3 (три) доби до проведення певного календарного матчу чемпіонату відомо, що у населеному пункті, де має відбутися матч діють обмеження на його проведення з метою запобігання поширенню в Україні гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, комісія з проведення змагань ААФУ може призначити проведення даного матчу в ту ж заплановану дату на полі команди гостей без погодження з командою господарів (при цьому номінальні господарі несуть лише витрати на оплату арбітражу згідно з пп. 7,8 регламенту змагань).

Командам, що не братимуть участі у матчах весняної частини чемпіонату України 2019/2020 буде зарахована технічна поразка – –:+, а їхнім суперникам буде зарахована технічна перемога – +:–. Якщо обидва учасники матчу не беруть участі у змаганнях, їм обом зараховується технічна поразка – –:–. 

Змагання у групах завершаться не пізніше 2 серпня 2020 р.

Фінальний етап та фінальний матч відбудуться у терміни до 16 серпня 2020 р. Порядок проведення фінальної частини чемпіонату буде змінено. Інформація про це буде повідомлена додатково у терміни до 20 липня 2020 р.

ААФУ просить уважно ознайомитись з Тимчасовими умовами та Тимчасовим протоколом для організації та проведення футбольних матчів чемпіонату та розіграшу Кубка України з футболу серед аматорських команд в умовах карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Дотримання викладених у цих документах вимог є обов’язковим для участі у змаганнях.