Кубок міського голови серед юнаків

29 Червня, 2020

На футбольному полі біля школи №34 відбулися фінальні поєдинки та нагородження переможців футбольного турніру серед юнаків 2008-2009р.н.
За Кубок міського голови Черкас боролися 12 команд.
В результаті запеклої спортивної боротьби результати розподілилися наступнм чином:
1 місце: МСК «Дніпро»-КДЮСШ-1
2 місце: «Дніпро-80»
3 місце: КДЮСШ-1.
Переможців від імені міського голови привітав його заступник Ігор Волошин.
«Зрозуміло, що перемогли найсильніші. Але я хотів би привітати учасників всіх команд і вболівальників, завдяки яким у Черкасах відбулося таке чудове спортивне свято. Такі змагання ми проводитимемо регулярно, щоб виховувати нове здорове і активне покоління. Переконаний, що завдяки підтримці футболу та інших видів спорту ми зможемо зробити Черкаси спортивною столицею України!», – підкреслив Ігор Волошин.
Нагороди: кубки, медалі, грамоти та цінні подарунки переможцям та найкращим гравцям вручили заступники міського голови Ігор Волошин та Ігор Коломоєць.

На штучному полі поруч із 28-ою школою відбулися фінальні матчі футбольного турніру на Кубок міського голови. За першість змагалися 12 команд у категорії 2010-2011 років народження. Перемогу в боротьбі з ФК «Макс» здобули гравці ДЮСШ «Дніпро-80» під керівництвом Тараса Коломійця. Третіми стала команда «Атлетік».

Про це інформують у Черкаській міській раді.