«Черкащина» досягла позначки у 10 матчів без перемог на професіональному рівні

19 Жовтень, 2019

Із врахуванням кубкового поєдинку «Черкащина» фактично вже два місяці не може здобути перемогу на професіональному рівні.

Команди почали жваво, господарі вже в дебюті могли забивати тричі, кожен раз найбільш помітною фігурою в гольових епізодах був Андрій Фаюк. У відповідь не один раз могли відзначитися і футболісти «Прикарпаття», але їм не пощастило в завершенні. Активний початок матчу обіцяв результативний його характер в подальшому. Андрій Фаюк майже підтвердив очікування і незабаром міг відкривати рахунок після виходу один на один. Але його тезка Новак, кинувшись в ноги форварду, забрав м’яч намертво. Поступово моментів ставало менше, а м’яч все частіше грузнув у центрі поля.

Після перерви активніше діяли в атаці футболісти «Прикарпаття». Господарі відповідали порушеннями правил, які лише зрідка можна було назвати «тактичними». Надійно діяв у воротах господарів поля Майборода. З виходом же Авер’янова ще й підопічні Віталія Кобзаря почали показувати «зуби», що змусило регулярно вступати в гру Новаку.

У підсумку арбітр матчу зафіксував сумні «нулі» на табло Центрального стадіону.   

«Черкащина» – «Прикарпаття» 0:0

«Черкащина: Майборода, Чорний, Бурлін, Цибульник, Кошелюк, Цебро, Сторчоус, Малєй (Антонюк 65), Бойко, Тищенко, Фаюк (Авер’янов 65).

«Прикарпаття»: Новак, Борисевич, Бочкур, Француз, Конкольняк, Оринчак, Дербах, Кузьмін, Шпирка, Цюцюра (Дитко 68), Барчук.

Попередження: Бойко (83) – Дербах (59); Дитко (85)

За матеріалами Ua-fotballhttp://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys