Футзал. Чемпіонат області. ФК «Яснозір’я» – ФК «Червона Слобода» -3:1 (1:0)

15 Листопад, 2020

15 листопада 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області з футзалу. 1 тур. Група «А».

ФК «Яснозір’я» (Черкаський р-н) – ФК «Червона Слобода» (Черкаський р-н) – 3:1 (1:0)

Голи: Завгородній, Яжук, Пустовіт – Макогон

Попередження: Завгородній – Макогон

Вилучення: –

«Дербі» Черкаського району у рамках обласних змагань з футзалу почалася з тактичної розвідки і не високого темпу. Помітно, що команди особливо не поспішали ризикувати.

Загалом у відносно не високому темпі проходив весь перший тайм. У другій половині 1 тайму Червона Слобода мала відмінну нагоду відкривати рахунок, але з вигідних позицій гравці не могли влучити у ворота. А от у Яснозір’ю на 10 хвилині гри вдалося відкрити рахунок у грі.

Щойно почалася друга частина зустрічі як Пустовіт подвоїв перевагу господарів гри – 2:0. Намагання червонослобідської команди вирівняти ситуацію не мала успіху. Натомість Яснозір’ю вдається із штрафного збільшити свою перевагу до трьох голів – 3:0.

Проте господарі зустрічі згодом пропускають гол у свої ворота і заробляють 5 фол. До завершення гри ще 3,5 хвилини і у Червоної Слободи достатньо часу щоб щось змінити на свою користь, але скористатися наданим шансом вони не зуміли.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys