Футзал. Чемпіонат області. ФК «Дирдин» Городищенський р-н – «Громада Че» Черкаси – 0:8 (0:3)

15 Листопад, 2020

15 листопада 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області з футзалу. 1 тур. Група «Б».

ФК «Дирдин» (Городищенський р-н) – «Громада Че» (Черкаси) – 0:8 (0:3)

Голи: Білоножко (3), Лоян, Дашко (2), Курінний (2)

Попередження: Зєнков (Громада Че)

Вилучення:-

Доволі таки емоційна гра. Помітно, що команди підготувалися до стартової зустрічі у новому сезоні і почали гру активно. Жвавий обмін атаками закінчився тим, що шкіряна куля влетіла у городищенські ворота – 0:1. «Дирдин» прогнозовано побіг відігруватися, але вийшло так, що програвили контратаку суперника і Білоножко ударом із середньої дистанції забив другий мяч у ворота господарів гри. Така зміна рахунку помітно похитнула настрій городищенців, але не надовго і вони кинули всі сили на ворота опонентів. «Громада Че» грамотно відігравши у захисті знайшла момент і втретє у зустрічі відзначилась забитим голом 0:3.

Протягом перших чотирьох хвилин другого тайму на майданчику була рівна боротьба, але невгамовний Білоножко з інтервалом у 30 секунд значно укріплює позиції своєї команди – 0:5. А коли за 7 хвилин до завершення гри рахунок став 0:6, то оптимістів, які вірили б у камбек дирдинців залишилося досить мало.

До завершення зустрічі дива не сталося і перемогу святкувала черкаська команда.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys