Футзал. Чемпіонат області. ФК «Мліїв» – «Шевченків край» (Звенигородський р-н) 3:5

15 Листопад, 2020

15 листопада 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області з футзалу. 1 тур. Група «Б».

ФК «Мліїв» (Городищенськи р-н) – «Шевченків Край» (Звенигородський р-н) – 3:5 (3:4)

Голи: Борисенко (3) – Білоус Веніамін, Гладкий, Слободяник, Кравченко (2)

Попередження: Фуркало, Кокарев (обидва «Мліїв»)

Вилучення: –

Вдаліше матч почала команда з Млієва, які вже на третій хвилині зустрічі перемагали з рахунком 2:0. «Шевченків край» був дещо спантеличений таким стартом, проте де середини тайму зумів зрівняти рахунок – 2:2. Така зміна рахунку додала впевненості звенигородчанам і вони стали все більше володіти м’ячем, а згодом і повели у рахунку – 2:3. Під завершення тайму команди обмінялися забитими голами – спочатку рахунок став рівним, але «Шевченків край» знову повів у рахунку.

Відпочивши, обидві команди взялися за справу із подвійною енергією. Відповідно кількість гольових моментів побільшало, але особливо голкіпери  виручали свої команди. Щоправда було і багато не точних ударів по воротах. За 5 хвилин до завершення гри у Мліїва «намалювався» п’ятий фол. Проте гостям матчу за три хвилини до фінальної сирени вдається забити з гри  – 3:5. Вже через тридцять секунд мліївський гравець переправляє м’яч у пусті ворота суперника, але Швидкий якимось дивом встигає кінчиком пальців переправити шкіряну кулю в аут.

Кінцівка гри пройшла у цікавій боротьбі, але рахунок на табло більше не змінювався.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys