Володимир Чепчур: «Футзалістки МСК «Дніпро» стартову гру чемпіонату України проведуть дома 4 грудня»

26 Листопад, 2020

На днях почнеться чемпіонат країни з футзалу серед жіночих команд вищої ліги . Черкаський МСК «Дніпро» у своїй групі матч першого туру пропускають.

За повідомленням головного тренера жіночої футзальної команди МСК «Дніпро» Володимира Чепчура  цього року Чемпіонат України серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2020-2021р.р. проводиться у два етапи: відбірковий етап Вищої ліги — за календарем з роз’їздами у два кола (прийом виїзд). Переможці кожної з груп продовжать сезон у Вищій лізі у форматі двох кіл з роз’їздами, за підсумками яких визначать чемпіона України та призерів. Команди, які посядуть другі місця у групах розіграють між собою позиції з 5 по 8 у форматі стикових матчів. Команди, які посядуть 3-4 сходинки у групах будуть поділені на дві групи і після цього проведуть одноколовий турнір з подальшими стиковими матчами, розділивши місця з 9 по 16.

МСК «Дніпро» (середній вік гравців 18 років) гратиме в одній групі (№3) разом з командами  «IMS-НУХТ» (Київ) та «Фенікс» (Київ).

Розклад ігор першого кола

Тур 1.

30 листопада

«IMS-НУХТ» – «Фенікс»

Тур 2.

4 грудня. Спортивний комплекс «Сокіл» («ЧЕРКАСИ-АРЕНА»). Початок о 14:00. Гра пройде без глядачів

МСК «Дніпро» – «IMS-НУХТ»

Тур 3.

11-13 грудня

«Фенікс» – МСК «Дніпро»

 http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys