Футзал. Чемпіонат області. «Терикон» Черкаси – «Патріот» Сміла – 1:3 (0:2)

29 Листопад, 2020

29 листопада 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу. Група «А». 3 тур

«Терикон» (Черкаси) – «Патріот» (Сміла) – 1:3 (0:2)

Голи: автогол суперника – Онученко (2), Зайченко

Попередження: Тихонов – Зайченко, Демиденко, Шулєжко

Вилучення: Безлюда (Терикон) за дві жовті картки

У цій грі також відбулася подія, яка має назву «швидкий» гол. Забили його на старті другої хвилини зустрічі смілянські футзалісти. Пропущний м’яч особливо не засмутив териконівців і вони побігли відігруватися, але Патріот діє у захисті надійно. А згодом у ворота черкащан влетів і другий гол – 0:2. Тут варто відзначити, що Терикон у двох попередніх матчах пропустив скільки м’ячів, скільки на старті гри із Смілою. Юлиижче до завершення 1 тайму господарі зустрічі додають у рухливості і створюють гольові моменти біля воріт Хоменка, але не реалізація моментів заважає їм забити гол.

Старт другої частини зустрічі команди провели активно і забитими голами могла відзначитися як одна так і інша команди, та не склалося. Досить швидко пролетіла половина другого тайму, а рахунок на табло залишався із першого тайму. А за чотири  хвилини до завершення гри Онученко у Патріота ефектним ударом завершив атаку своєї команди і зробив вагову заявку на перемогу у цій зустрічі – 0:3. До завершення гри у Терикона залишалося ще достатньо часу, щоб відігратися, але не вдалося забити більше одного гола.

 http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys