Футзал. Чемпіонат області. «Рятівник» Черкаси – «Інтерплит» Черкаси – 8:4 (3:2)

29 Листопад, 2020

29 листопада 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу. 3 тур. Група «А».

«Рятівник» – «Інтерплит» – 8:4(3:2)

Голи: Блонський (3), Безродний, Могильний, Мурашко, Лісняк (2) – Стецюк, Матвійчук, Штихаренко, Резнюк

Попередження: Могильний – Тертишний

До цього поєдинку обидві команди у чемпіонаті ще не відчували радості від перемоги, тож гру почали активно. Першими гол забили рятівники. Гостям зустрічі потрібен був певний час, щоб також відкрити лік своїм забитим голам у матчі. Але у середині тайму Рятівник знову у рахунку вже попереду – 2:1. Інтерплит відповідає кількома гострими атаками, які завершує неточними дальніми ударами. Рятівник віддає перевагу швидкому переходу із захисту до атаки і на 10 хвилині зустрічі їм вдається один з таких переходів завершити забитим голом. Через хвилину гостям матчу вдається повернути відставання в один м’яч від суперника – 3:2.

На початку другого тайму Рятівник скористався розгубленістю суперника у захисті і вже вигравав з різницею у два голи. А поки Інтерплит приходив до тями їхній суперник знову «розписався» у їхніх воротах – 5:2. А через хвилин табло висвічувало вже 6:2. Рятівник набрав потужного ходу і чи вдасться їх зупинити велике питання. Але таке питання на часі було зовсім не довго, бо господарі зустрічі знову забили. Фінальна сирена зафіксувала у підсумку впевнену перемогу Рятівника.

 http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys