Футзал. Чемпіонат області. ФК «Яснозір’я» – «Гренада» Черкаси – 5:5 (1:2)

29 Листопад, 2020

29 листопада 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу. 3 тур. Група «А».

ФК «Яснозір’я» – «Гренада» – 5:5 (1:2)

Голи: Гуляш, Завгородній, Шпиця, Рацюк, Пустовіт – Самбор, Синіцін, Асташкін, Близнюк (2)

Попередження: немає – Синіцін

Досить таки з бойовим настроєм команди почали зустрічі і з великою кількістю створених гольових моментів, але не реалізованих. Лише у середині 1 тайму у Гренади пройшла контратака, яку з гострого кута влучним ударом завершив Синіцин – 0:1. Яснозірці кидають в атаку усі свої сили, «оголяючи» свої захисні редути, чим досить таки швидко скористався суперник – 0:2. Яснозірців це не зупиняє і вони продовжують тиснути на ворота опонентів і досягають своєї мети – 1:2. Гренада після зміни рахунку атакувала гостро, але не ефективно.

На старті другого тайму команда з Черкаського району зрівняла рахунок у зустрічі – 2:2, але вже через півтори хвилини на табло було 3:3 після того, як Пустовіт для Яснозір’я знову зрівняв рахунок. Але «перестрілка» на цьому не закінчилася і за 7 хвилин до завершення гри вигравали вже гренадівці. Очікувано господарі матчу побігли відігруватися і були дуже близькими до успіху, але на 20 хвилині гри шкіряна куля вп’яте влетіла у їхні ворота.

Завершальні хвилини зустрічі пройшли у рівній і не поступливій грі. Перед заключними секундами гри наставник Гренали Сергій Гупаленко помітно полегшено видихнув, напевне відчуваючи, що для його команди все складається якнайкраще. Але. Але, за 30 секунд до сирени яснозірець Завгородній влучним ударом повертає інтригу у гру – 4:5, а через 15 секунд Шпиця робить рахунок рівним і ставить крапку у грі.

 http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys