Футзал. Чемпіонат області. «Авангард-АгроСтарт» Черкаси – МСК «Дніпро»-U-17 Черкаси 2:2 (1:0)

29 Листопад, 2020

29 листопада 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу. 3 тур. Група «А».

«Авангард-АгроСтарт» – МСК «Дніпро»-U-17 – 2:2 (1:0)

Голи: Белих, Несват – Настенко (2)

Попередження: немає – Компанієць

Азартно команди почали зустріч. Відчувалася налаштованість з обох сторін на перемогу. Команди намагалися грати в комбінаційний футзал, особливо добре це виходило у молодих дніпрян. І пропущений м’яч особливо не вплинув на їхній настрій, єдине, що не щастило у завершальній стадії атак – або голкіпер Авангард-АгроСтарту вирушав, або сфера летіла повз ворота.

Але вже на 18 та 22 секундах гри МСК «Дніпро»-U-17 зумів реалізувати свої задуми у дійсність – 1:2. Прогнозовано така зміна ситуації вплинула на активність господарів зустрічі, але дніпряни стали більш уважніше грати у захисті і намагатися руйнувати плани суперника далеко на підході до своєї штрафної. А коли Авангард-АгроСтарт вдавалося вдарити по воротах, то дніпрян виручав їхній голкіпер. Але коли до завершення гри залишалося 4 хвилини страж воріт не зумів зреагувати на потужний удар суперника зі штрафного – 2:2.

Напруженими вийшли завершальні хвилини зустрічі, де дніпряни атакували із своїм воротарем. Був удар у стійку воріт гостей та все ж фінальна сирена зафіксувала, мабуть, справедливу нічию.

 http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys