Футзал. Чемпіонат області. ФК «Дирдин» Городищенський – «Холодний Яр» Кам’янський р-н 3:2 (1:1)

29 Листопад, 2020

29 листопада 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу. 3 тур. Група «Б».

ФК «Дирдин» – «Холодний Яр» – 3:2 (1:1)

Голи: Подгорський, Лозовський, Грошев – Кулик, Чижик

Попередження: Хамко – Чижик

У різному настрої команди підійшли до цієї зустрічі – у ФК «Дирдин» поки не було набраних турнірних очок, а у «Холодного Яру» в активі була одна перемога у двох зустрічах.

То ж матч команди почали досить таки активно і вже на другій хвилині зустрічі дирдинці повели у рахунку. Атак у відповідь від команди з Кам’янського району не потрібно було довго чекати, але були вони хоч і агресивні проте не результативні. Обидві команди хоч і не відзначаються технічною витонченістю, проте бажання забивати величезне. У середині першого тайму рахунок став рівним. Після цього до перерви було багато часу, щоб неодноразово змінити рахунок, та футболістам забракло влучності.

На початку другої половини поєдинку ФК «Дирдин» знову вдається повести у рахунку. І знову ж така картина як у першому таймі, коли холодноярівці намаються відчайдушно атакувати ворота суперника. Довго вони «в’язали» свої комбінації поки не добилися свого – 2:2. До закінчення гри залишалося ще грати чотири хвилини. Згодом «Холодний Яр» пішов у масовану атаку, але «обрізався» і внаслідок цього отримав третій гол у свої ворота. Дирдинці повівши у рахунку перейшли до гри від оборони і зуміли довести гру до переможного завершення.

 

 http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys