Футзал. Чемпіонат області. «Цетус» Черкаси – МСК «Дніпро»-U-19 Черкаси – 5:2 (1:0)

29 Листопад, 2020

29 листопада 2020 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат України з футзалу. ІІ ліга (регіональний етап). 3 тур.

«Цетус» – МСК «Дніпро»-U-19 – 5:2 (1:0)

Голи: Погребняк (3), Скороходов, автого суперника –  Матвійчук(2)

Попередження: Волощук – Матвійчук

Наймолодшого учасника чемпіонату України – МСК «Дніпро»-U-19 екзаменував «міцний» горішок турніру – «Цетус». Те, що юним дніпрянам буде непросто цетусівці нагадали на старті гри, забивши «швидкий» гол. Такий початок гри лише згуртував дніпрян. І вони відповіли супернику кількома змістовними атаками, щоправда без прицільного акцентованого удару. Станом на 5 хвилину гри на майданчику рівна боротьба. Цетус поки не поспішає ризикувати і намагається багато комбінувати.

На 8 хвилині гри дніпряни мали відмінну можливість зрівнювати рахунок, але спочатку Іщенко парирував удар гравця, а потім хтось із Цетусу заблокував удар Савіська.

Поступово перша частина зустрічі підходила до завершення і на майданчику йде рівна боротьба. Навіть можна сказати, що частіше шкіряна куля в ногах гравців – МСК «Дніпро»-U-19. За 40 секунд до перерви Іщенко у Цетуса залишив ворота і побіг атакувати, що ледь не завершилося для нього пропущеним м’ячем.

На старті другої частини зустрічі цетусівці спробували повторити успіх першого тайму, але наразилися на пресинг з боку юних опонентів і досить швидко акцентували також увагу на захисних діях. Та це не допомогло їм на 15 хвилині гри врятувати свої ворота від неприємностей – 1:1. Звісно, досвідчених футзальних бійців Цетуса пропущений гол завів і згодом Погребняк вивів свою команду вперед – 2:1. Через дві хвилини дніпряни повернули паритет у рахунку.

За чотири з половиною хвилини до завершення зустрічі Дніпро був покараний дабл-пенальті за перебір фолів – 3:2. Цетус продовжує гру від оборони, чекаючи можливості відповісти контратакою. Але черговий гол і знову від Погребняка з дабл-пенальті влетів у ворота гостей. Потім Щерба скористався дезорганізованістю своїх юних опонентів.

У підсумку Цетус, незважаючи на рахунок, здобуває не легку перемогу. Гравцям МСК «Дніпро»-U-19 очевидно не вистачило досвіду, щоб здобути у цій грі позитивний результат.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys