Розклад ігор групових етапів чемпіонатів України (4-7 тури) та Черкащини (4-9 тури) з футзалу

30 Листопад, 2020

До уваги дати проведення матчів першого етапів змагань наймасових

змагань області з ігрових видів спорту у зимовий період року та дати ігор другого і вирішального раунду турнірів

 Чемпіонат України. II ліга

Тур 4

Дата 06.12.2020

Земельник-2 (Кропивницький) -Служба порятунку (Черкаси)

МСК Дніпро (Черкаси)-Черкасиобленерго (Черкаси)

Карбон (Черкаси) -Цетус (Черкаси)

Майфон (Черкаси)-  ЮГ-2000 (Черкаси)

Тур 5

Дата 13.12.2020

ЮГ-2000 (Черкаси)- Земельник-2 (Кропивницький)

Цетус (Черкаси)-Майфон (Черкаси)

Черкасиобленерго (Черкаси) – Карбон (Черкаси)

Служба порятунку (Черкаси) – МСК Дніпро (Черкаси)

Тур 6

Дата 20.12.2020

Земельник-2 (Кропивницький) – МСК Дніпро (Черкаси)

Карбон (Черкаси)  – Служба порятунку (Черкаси)

Майфон (Черкаси) –             Черкасиобленерго (Черкаси)

ЮГ-2000 (Черкаси) – Цетус (Черкаси)

Тур 7

Дата 10.01.2021

Цетус (Черкаси) – Земельник-2 (Кропивницький)

Черкасиобленерго (Черкаси) – ЮГ-2000 (Черкаси)

Служба порятунку (Черкаси) -Майфон (Черкаси)

МСК Дніпро (Черкаси) – Карбон (Черкаси)

 

ФОРМАТ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ:

1 етап. Команди грають між собою в одне коло. За підсумками першого етапу буде створено дві четвірки – 1-4 місця та 5-8 місця.

2 етап (24.01.2021, 31.01.2021, 14.02. 2021 або 21.02. 2021). Команди, які перший етап завершили на 1-4 місцях, з урахуванням ігор між собою на 1 етапі, зіграють в одне коло між собою і визначать переможця та призерів регіонального етапу чемпіонату України серед команд Другої ліги.

Команди, які перший етап завершили на 5-8 місцях, з урахуванням ігор між собою на 1 етапі, зіграють в одне коло між собою і визначать переможця Кубка Асоціації футзалу Черкаської області.

 

Чемпіонат Черкаської області.

Група А

Тур 4

Дата 06.12.2020

Інтерпліт (Черкаси) – Червона Слобода (Червона Слобода)

Авангард-АгроСтарт (Черкаси) – Майфон-2 (Черкаси)

Гренада (Черкаси) – МСК Дніпро-2 (Черкаси)

Патріот (Сміла) – Яснозір’я (Яснозір’я, Черкаський р-н)

Рятівник (Черкаси) – Терікон (Черкаси)

Тур 5

Дата 13.12.2020

Терікон (Черкаси) – Інтерпліт (Черкаси)

Яснозір’я (Яснозір’я, Черкаський р-н) – Рятівник (Черкаси)

МСК Дніпро-2 (Черкаси) – Патріот (Сміла)

Майфон-2 (Черкаси) – Гренада (Черкаси)

Червона Слобода (Червона Слобода) – Авангард-АгроСтарт (Черкаси)

Тур 6

Дата 20.12.2020

Інтерпліт (Черкаси) – Авангард-АгроСтарт (Черкаси)

Гренада (Черкаси) – Червона Слобода (Червона Слобода)

Патріот (Сміла)- Майфон-2 (Черкаси)

Рятівник (Черкаси) – МСК Дніпро-2 (Черкаси)

Терікон (Черкаси) – Яснозір’я (Яснозір’я, Черкаський р-н)

Тур 7

Дата 10.01.2021

Яснозір’я (Яснозір’я, Черкаський р-н) – Інтерпліт (Черкаси)

МСК Дніпро-2 (Черкаси) – Терікон (Черкаси)

Майфон-2 (Черкаси) – Рятівник (Черкаси)

Червона Слобода (Червона Слобода) – Патріот (Сміла) (30002146)

Авангард-АгроСтарт (Черкаси) – Гренада (Черкаси)

Тур 8

Дата 24.01.2021

Інтерпліт (Черкаси) – Гренада (Черкаси)

Патріот (Сміла) – Авангард-АгроСтарт (Черкаси)

Рятівник (Черкаси) – Червона Слобода (Червона Слобода)

Терікон (Черкаси) – Майфон-2 (Черкаси)

Яснозір’я (Яснозір’я, Черкаський р-н) – МСК Дніпро-2 (Черкаси)

Тур 9

Дата 31.01.2021

МСК Дніпро-2 (Черкаси) – Інтерпліт (Черкаси)

Майфон-2 (Черкаси)            – Яснозір’я (Яснозір’я, Черкаський р-н)

Червона Слобода (Червона Слобода) – Терікон (Черкаси)

Авангард-АгроСтарт (Черкаси) – Рятівник (Черкаси)

Гренада (Черкаси) – Патріот (Сміла) (30002146)

 

Група Б

Тур 4

Дата 06.12.2020

Вектра (Черкаси) – Будзона (Черкаси)

Холодний Яр – Громада-Че (Черкаси)

Шевченків край – Дирдин

Арка-Вдала (Черкаси) – Черкаси-ДЮСШ Дніпро-80 (Черкаси)

Мліїв (Мліїв) – Карбон-2 (Черкаси)

Тур 5

Дата 13.12.2020

Карбон-2 (Черкаси) – Вектра (Черкаси)

Черкаси-ДЮСШ Дніпро-80 (Черкаси) – Мліїв (Мліїв)

Дирдин – Арка-Вдала (Черкаси)

Громада-Че (Черкаси) – Шевченків край

Будзона (Черкаси) – Холодний Яр

Тур 6

Дата 20.12.2020

Вектра (Черкаси) -Холодний Яр

Шевченків край -Будзона (Черкаси)

Арка-Вдала (Черкаси) – Громада-Че (Черкаси)

Мліїв (Мліїв) – Дирдин

Карбон-2 (Черкаси) – Черкаси-ДЮСШ Дніпро-80 (Черкаси)

Тур 7

Дата 10.01.2021

Черкаси-ДЮСШ Дніпро-80 (Черкаси) – Вектра (Черкаси)

Дирдин – Карбон-2 (Черкаси)

Громада-Че (Черкаси) – Мліїв (Мліїв)

Будзона (Черкаси) – Арка-Вдала (Черкаси)

Холодний Яр            – Шевченків край

Тур 8

Дата 24.01.2021

Вектра (Черкаси) – Шевченків край

Арка-Вдала (Черкаси) – Холодний Яр

Мліїв (Мліїв) – Будзона (Черкаси)

Карбон-2 (Черкаси) – Громада-Че (Черкаси)

Черкаси-ДЮСШ Дніпро-80 (Черкаси) – Дирдин

Тур 9

Дата 31.01.2021

Дирдин – Вектра (Черкаси)

Громада-Че (Черкаси) – Черкаси-ДЮСШ Дніпро-80 (Черкаси)

Будзона (Черкаси) – Карбон-2 (Черкаси)

Холодний Яр            – Мліїв (Мліїв)

Шевченків край – Арка-Вдала (Черкаси)

 

ФОРМАТ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ:

На 1 етапі команди розділені на дві підгрупи зіграють між собою в одне коло. Команди, які у своїх групах посіли місця нижче 9, припиняють участь у змаганнях.

На 2 етапі (14.02. 2021, 21.02.2021) команди згідно місць зайнятих у свої групах на 1 етапі проведуть стикові матчі за 1-18 місця:

– 1 місце групи А – 2 місце групи Б, 2 місце групи А – 1 місце групи Б. Переможці за 1 місце, програли – за 3 місце.

– 3 місце групи А – 4 місце групи Б, 4 місце групи А – 3 місце групи Б. Переможці за 5 місце, програли – за 7 місце.

– 5 місце групи А – 6 місце групи Б, 6 місце групи А – 5 місце групи Б. Переможці за 9 місце, програли – за 11 місце.

– 7 місце групи А – 8 місце групи Б, 8 місце групи А – 7 місце групи Б. Переможці за 13 місце, програли – за 15 місце.

– 9 місце групи А – 9 місце групи Б,  в одному матчі розіграють 17-18 місця.



http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys