Вперше Черкасах відбудеться навчання тренерів за ліцензією «С» з футзалу

6 Грудень, 2020

Асоціація футзалу Черкаської області оголошує набір слухачів на навчання для отримання тренерської ліцензії «С» з футзалу. Довідки за телефоном 067-775-77-48.

Ліцензія «С» надається через програму УЄФА і ФІФА, а тому ліцензований тренер може працювати у будь-якій країні. Крім того без отримання цієї першої категорії неможливо отримати ліцензії «В», «А», PRO, адже система передбачає тільки послідовну підготовку тренерів.

Викладачем і куратором курсу буде заслужений тренер України, майстер спорту України з футзалу Гупаленко Сергій Станіславович. Фахівець з великим багажем теоретичних і практичних знань, за плечима якого високі досягнення у вітчизняному футзалі як у якості гравця, так і тренера.

Програма складається з теоретичних та практичних занять, після яких слухачі складають екзамен і отримують диплом встановленого зразка.

У програму включені теоретико-методичні основи футзалу; основи навчання техніки і тактики гри у футзал; організація, проведення та арбітраж змагань; медико-біологічне забезпечення процесу підготовки футзалістів; спеціальні практичні розділи.

Для зручності слухачів курс буде поділено на кілька етапів, під час яких будуть проходити заняття.

Початок занять, які проходитимуть у Черкасах, по мірі формування групи заплановано на перший квартал 2021 року.

 http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys